סיפור נחמד על זוג חביב

החיים בכפר
סיפור נחמד על זוג חביב

מושב חרות: העיסקה האחרונה שלי (או איך מתגלגלים החיים)

לפני כשנתיים הסתובבתי בשלהי ימי הקיץ החמים בעודי בהריון, מיוזעת ומתנשמת עם זוג צעיר ונחמד שגרים במושב משמרת והראיתי להם בתים לרכישה ביישוב עין שריד הסמוך. הם אהבו את האופי הכפרי והפשוט של המושב, את ההרגשה של פעם ואת המיקום שקרוב למושב בו הם גרים ונהנה מאותן אכויות.
 
היישוב שייך לקבוצת מושבים בגוש תל מונד הכוללת את המושבים - כפר הס, משמרת, עין ורד וחרות. החינוך של כל המושבים הללו הוא יחד והאווירה קהילתית ונעימה. היה בית למכירה במושב אחד שקלע לטעמם והם הגיעו שוב ושוב לראותו יחד עם ההורים של כל אחד מהם. לאחר התלבטויות רבות הם החליטו שהבית אינו עונה על כל הצרכים שלהם והם מעדיפים להישאר ולגור בשכירות במושב משמרת ולהשקיע ברכישת נכס בצפון שיתכן ויום אחד הם יעברו לגור בו.
 

מציאה: בית למכירה במושב חרות

חלפו כמעט שנתיים, הספקתי ללדת ולחגוג לבני שנה והנה צלצלה אליי עמיתה לתחום שהיא קיבלה לטיפולה בית למכירה במושב חרות והיא מזמינה אותי לראות אותו. הבית התגלה כבית מתוק ומקסים, פונה לשדות ובנוי בטוב טעם. חזרתי למשרד שלי וניסיתי לעלות במוחי לאלו מלקוחותיי הבית הזה עשוי להתאים? ישבתי והפכתי במוחי פרצופים וזיכרונות והנה עלו לי הזוג הזה שפגשתי לפני כמעט שנתיים.

בית לקניה במושב

פניתי אליהם לבדוק האם הם עדיין מחפשים בית לקנייה במושב והם אמרו לי שלא ממש אבל אם כבר התקשרתי אולי הם יבואו לראות. הם הגיעו ובהתחלה לא ידעו להגיד האם הבית מתאים להם ובכלל הם כבר לא מחפשים בית לקנייה ובכל זאת...ואז הם חזרו שוב, ועלו לגג עם המהנדס שבדק את הבית, וגילו את הנוף של השדות מסביב לבית ואת הפוטנציאל של לבנות מרפסת גבוהה לנוף ולפתוח חלונות שיכניסו אויר ואור מהגג והתאהבו...לפני כחודש הם חתמו חוזה...

ואני למדה שתיווך הוא כמו שדכנות – למצוא את הזיווג המתאים בין מוכר לקונה, לאתר את הצרכים הניראים והסמויים ולפעול מתוך תחושות בטן!!! 

קראו עוד על רכישת משק במושב

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏