השכרת נכסים, בתים ומשקים בשרון

החיים בכפר
השכרת נכסים, בתים ומשקים בשרון

אזור השרון הוא אזור משגשג מבחינות רבות – ותחום הנדל"ן הוא אחד העיקריים

אזור השרון הוא אחד האזורים המרכזיים והחשובים במדינת ישראל מבחינות רבות. באופן כללי, מדובר באזור הגאוגרפי הממוקם לאורך רצועת החוף במישור החוף התיכון, בין נחל הירקון והעיר הרצליה בצד הדרומי, לנחל אלכסנדר בצד הצפוני. הערים המרכזיות באזור זה הן הרצליה, כפר סבא, רעננה, נתניה, הוד השרון, רמת השרון ועוד. אזור זה הוא, כפי שאתם בוודאי מבינים, מרכזי מאוד מבחינת ריכוזי האוכלוסייה שבו, מבחינה תרבותית וכן מבחינת החוזק הכלכלי של האוכלוסייה העיקרית בו – וחשוב להכיר את האזור הזה היטב, כמו כל אזור אחר, כאשר אתם עומקים לבצע השכרת או רכישת נכס מסוג כזה או אחר באזור זה.

במאמר זה, ננסה להסביר בצורה מקיפה על הנכסים השונים אותם אפשר וכדאי לשכור באזור זה, בכדי שיהיו לכם הכלים הנכונים והטובים בכדי להשקיע את הכסף שלכם בצורה חכמה באופן חודשי, בתשלום שכר הדירה או דמי ההשכרה החודשיים על הנכסים השונים האפשריים באזור זה. אז מה הם בדיוק הנכסים שכדאי להכיר באזור זה, ומה אתם צריכים לדעת על תחום ההשכרה שלהם?

נכסים בשרון למכירה

 

מהם הנכסים אותם כדאי לרכוש באזור השרון? מה צריך לדעת?

  • מגורים – נכסי מגורים באזור השרון נחשבים במידה רבה לכמה מהנחשקים והיוקרתיים ביותר במדינת ישראל. ערי השרון השונות נחשבות לערים בעלות יתרונות רבים בהקשר של מגורים, משום שהן משלבות בין איכות חיים של ערים קטנות יחסית, ושקט של עיר שאינה אזור מרכזי של עבודה ובילויים, בד בבד עם קרבה רבה למטרופולין תל אביב על שלל מקומות העבודה והמרכזים התרבותיים ומרכזי הבילוי שבו.


מבחינת שכירות, מטבע הדברים, מדובר בתחום רחב מאוד של אפשרויות – השכרה של דירות בערים כמו נתניה או כפר סבא יכולה להיות במחירים נמוכים יחסית, משום שיש בערים אלה גם שכונות שהמצב הסוציו-אקונומי הממוצע בהן הוא יחסית נמוך. עם זאת, מרבית אזור השרון נחשב לאזור יקר מבחינת שכר הדירה שבו – ערים כמו רעננה, הרצליה, רמת השרון והוד השרון הן ערים במצב סוציו-אקונומי ממוצע גבוה, ומשום כך הנכסים בהן (שרבים מהם צמודי קרקע) הם בטווחי מחירים גבוהים למדי.
 

  • מחסנים להשכרה – ישנן לא מעט אפשרויות של נכסים לאחסון באזור השרון, בערי השרון השונות ובמושבים הסמוכים. נכסים לאחסון הם בדרך כלל לאחסון תעשייתי, לאחסון מסחרי או ללקוחות פרטיים עבור אחסון תכולת דירה ואחסון קצר טווח מסוגים אחרים. הנכסים השונים מרוכזים בדרך כלל בחברות שמתמחות בתחום זה, במרכזים שכוללים מספר מחסנים ומשרתים מספר גדול של לקוחות. נכסי האחסון השונה, מבחינת השכרה, הם במחירים ממוצעים למדי, וניתן למצוא אפשרויות אחסון במחירים נמוכים מהממוצע – וחשוב לדבר כי מדובר בנכסים מתוחזקים ומאובטחים היטב.
     
  • משקים – אזור השרון הוא אחד האזורים עם הריכוזים הגדולים והבולטים ביותר של משקים למכירה. ישנן אפשרויות רבות במושבי השרון השונים, וחלקם הגדול אף מוכרים היטב בזכות מטעי הפרחים והמשתלות הפופולאריות באזור, בעיקר באזור הכפרים הערביים, וכן בזכות משקים חקלאיים בולטים באזור השרון – במועצות המקומיות השונות שבאזור גאוגרפי זה.

השקיעו בצורה חכמה – ודעו מהן מגמות הנדל"ן באזור השרון

השקעה חכמה ברכישה והשכרה של נכסים שונים באזור השרון לא בהכרח צריכה להיות מושווית לנכסים אחרים במדינה – אלא לנכסים אחרים באזור השרון, שהוא כאמור אזור עם טווח מחירים גבוה מהממוצע אך גם עם יתרונות גבוהים מהממוצע במדינת ישראל. השקיעו בצורה חכמה, בדקו את מגמות הנדל"ן, והבינו בדיוק כיצד נכון לכם להשקיע בכל תחום.

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏