מושבים אטרקטיביים בדרום השרון המציעים בתים ומשקים למכירה

החיים בכפר
אזור דרום השרון - מושבים אטרקטיביים המציעים בתים ומשקים למכירה

 מיום ליום אזור המרכז הופך להיות צפוף יותר ויותר, כאשר נעשית בנייה לגובה ובכל מקום אפשר לראות מגדלים שמטים ראשיהם אל השמיים. לקנות בית במגדל, שווה ערך ואף יקר יותר מרכישת בית פרטי במושב עם חצר או משק רחב ידיים. מתוך ההבנה שמגורים בבית פרטי במושבים בשרון, מציעים איכות חיים גבוהה בהרבה מהחיים בעיר, בתוך דירה של ארבעה קירות במגדל, אנשים רבים בוחנים אפשרויות השקעה בבתים ובמשקים למכירה השרון. מהם היישובים שמציעים בתים ומשקים למכירה? מהם יתרונות אזור דרום השרון ומה כדאי לבדוק כשאתם מתעניינים בבית במושב? כל התשובות לפניכם.

למה לקנות בית במושב?

למה לא בעצם? במושב אין את הצפיפות של אזור המרכז, אין את זיהום האוויר של הערים הגדולות, אין את העומס בכבישים בדרך הביתה או בדרך לעבודה ואם אתם מרגישים שקירות הבית סוגרים עליכם, תמיד תוכלו לצאת להתאוורר בחצר, לארח משפחה וחברים ולערוך מסיבות חצר מגניבות. כשחיים במושב, אין את הלחץ והמתח שיש בחיים בעיר ולכן, גם הבריאות שלכם ומצב הרוח שלכם ישתפרו פלאים עם המעבר למושב.

היכן כדאי לרכוש בית בשרון?

כאשר מתייחסים לאזור השרון כולו, יש עדיפות לאזור של דרום השרון. למה? קודם כל כי הוא יותר מקורב לאזור המרכז, כך שמי שלא רוצה לוותר על העבודה שלו באחת מהערים הגדולות עדיין יהיה קרוב יחסית למקום העבודה. דבר שני, אזור דרום השרון מפותח יותר מהאזורים החקלאיים נטו של צפון השרון כלומר, ביישובי דרום השרון יש יותר מרכזי קניות, בתי קפה, מקומות בילוי ואפשרויות תעסוקה נוחות וקרובות לבית.

משק למכירה במושב צופית

אילו מושבים אטרקטיביים בדרום השרון מציעים בתים ומשקים למכירה?

במועצת דרום השרון יש 20 מושבים, 3 יישובים קהילתיים ו-7 קיבוצים. כאשר בכל אחד מהם תוכלו למצוא הזדמנויות לרכישת בית או משק. מתן, נירית וצור יצחק הם היישובים הקהילתיים ובין המושבים האטרקטיביים מככבים: שדה ורבורג, מגשימים, נווה ימין, רמת הכובש, ניר אליהו, נחשונים ועוד. לא משנה היכן תבחרו לרכוש בית, ישנם מספר דברים שכדאי לכם לברר בכל פעם שאתם מתעניינים בבית או במשק במושב.

מה לבדוק לפני רכישת בית?

בדומה לרכישה של כל נכס נדל"ן אחר, יש לברר את כל המידע לגבי מחיר הנכס, גודל הנכס, יתרונות שאולי יש לנכס ועוד. כאשר רוכשים בית במושב, חשוב לברר מהו גודל החצר ומהו גודל המשק, במידה ומוצע משק לרכישה יחד עם הבית. בנוסף, חשוב לברר האם כיום מתבצעת פעילות מסחרית או רווחית כלשהי מהמשק כלומר, האם יש עסק שמופעל מהמשק, האם יש שטח גידול חקלאי שמכניס כסף או כל אלמנט אחר שיכול להפוך למקור פרנסה עבורכם. מה שלא תעשו, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי של בעל ניסיון בתחום שיעזור לכם למצוא את הנכס שמתאים לכם בדיוק – ממש כמו איזבלה! צרו קשר ואיזבלה תעזור גם לכם למצוא את הבית החדש שלכם מבין מבחר בתים למכירה בשרון.

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏