נדל"ן באזור השרון - להתמזג עם הטבע

החיים בכפר
נדל"ן באזור השרון - להתמזג עם הטבע

 

בחירת מקום המגורים שלנו בעידן המודרני מציבה בפנינו דילמה קשה: מצד אחד, אנחנו מחפשים קירבה למקומות עבודה, מרכזי קניות, נתיבי תחבורה ציבורית, כרכזי תעסוקה לשעות הפנאי לנו ולילדים וכן הלאה, ומצד שני, כל העשן, הפיח והרעש אינם מוסיפים לבריאותינו הפיזי, שלא לדבר על הנפשית. וכך, אנחנו מטלטלים בין הנחיצות לאורבניות (כי מי מאיתנו איננו רוצה את הסופרמרקט שלו זמין ובמרחק חמש דקות הליכה מהבית?) לבין הכמיהה לאוויר הנקי, לשטחים הירוקים, לאיכות החיים, שכמותה יכולים להציע רק ישובים שאינם עירוניים ואינם עמוסים באנשים ובמכוניות.

האם ישנו פתרון חד משמעי וברור, המתאים לכולם?

כמו כמעט בכל דילמה לאורך חיינו, מדובר בהחלטה אישית על בסיס עלות-תועלת, ואף החלטה זו עשויה להשתנות בהתאם לנסיבות בנקודות זמן שונות לאורך חיינו. למשל, בהחלט יתכן שבעוד הילדים קטנים ויש צורך בשירותים עירוניים זמינים ובקרבת מקום, נבחר לגור דווקא בעיר גדולה (או קטנה, על פי העדפתנו), בעוד שלאחר שהילדים גדלים ועוזבים את הבית, הצורך בעירוניות זמינה פוחת, ונוכל להגשים את חלומנו ולעבור לבית צמוד קרקע במושב. אחרים - יעדיפו לגדל את ילדיהם בסביבה ירוקה מלכתחילה, ואולי, רק לעת בגרותם, יעדיפו לעבור לערים גדולות בהן שירותי החירום והרפואה קרובים וזמינים יותר.

מהו פרויקט נדל"ן ולמי הוא מתאים?

פרויקט נדל"ן הינו שם כולל לפרויקטי בניה המיועדים למגורי יחידים, זוגות צעירים או משפחות. פרויקטים כאלה יכולים להיות ממוקמים בערים (ואז, לרוב, הם יכללו בניינים גבוהים, לובי מעוצב, שירותים המיוחדים לתושבי הבניין או הקומפלקס כמו חדר כושר או בריכת שחייה וכד') או באזורים כפריים יותר, ואז, במרבית המקרים, הבניה תתמקד בבתים צמודי קרקע (בודדים, דו משפחתיים) עם חצרות או גינות, בשכונות מגורים שלמות וכן הלאה. פרויקטי נדל"ן חדשים מהווים את חוד החנית מבחינת הבנייה למגורים בארץ, מכיוון שהם מעלים את סטנדרטי הבנייה ואת רמת החיים של המתגוררים בהם באופן ניכר, לא רק ביחס לדירות ובתים ישנים, אלא גם באופן אבסולוטי.

לסיכום:

פרויקטי נדל"ן חדשים מאפשרים לנו לבחור במגורים באזור המשרת את צורת החיים הנוחה לנו בתקופה זו של חיינו. הם פותחים בפנינו מגוון של אפשרויות מגורים, בין אם באזורים אורבניים שוקקי חיים, תחבורה ופעילות, ובין אם באזורים פסטורליים יותר, כמו מושבים, קיבוצים, מצפים וצורות ישוב אחרות. חשוב ביותר לבחון את הפרויקט בכללותו בהקשרו הסביבתי, נגישות השירותים החשובים לנו (שוב, הרלוונטיים לנו בתקופה זו של חיינו), תוך נקודת מבט לעתיד רחוק ככל שניתן. אין ספק כי חשיבה מקדימה ומודעת המתבססת על צרכיכם כמשפחה, עתידה להפיק עבורכם את התועלת הרבה ביותר בכל אזור או בית בו תבחרו לגור, בעיר או בכפר. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏