מכירת משק בכפר נטר

החיים בכפר
מכירת משק בכפר נטר

חברים טובים שלנו עברו מכפר נטר לבורגתה בעקבות מכירת המשק בו הם התגוררו. בהתחלה לעבור לבורגתה היה נראה כמו ברירת מחדל כי שם הם מצאו בית, אבל הם התאהבו ביישוב והזמינו אותנו לבקר. התארחנו אצלם שבת שלמה, טיילנו, שמענו סיפורים מהווי המקום ואהבנו את מה שראינו. אחרי שיטוטים שלי באזור החלטתי להתרחב מתחומיי השרון המרכזי גם לאזור עמק חפר.

אני באופיי אוהבת לעבוד קרוב לבית והבית שלי זה בשדה ורבורג, אבל משהו שם באזור הרגיש לי נכון וגם גיליתי שהמרחק אינו כה גדול. תוך כרבע שעה מביתי הייתי כבר בקפה זינגרס הנהדר בבורגתה שמאז אני פוקדת אותו בכל פעם שאני שם לארוחה טעימה. גיליתי יישובים בעלי מרחבים גדולים וירוקים סביבם, משקים שגובלים בעוד בשדות, חיבור לשביל של נחל אלכסנדר, ממש טבע אמיתי.

יישובי עמק חפר

יישובי עמק חפר הם - בורגתה, חניאל, ינוב, עולש, בארותיים, כפר מונש, בית הלוי ועוד. הם נמצאים בין נתניה לחדרה, שתי ערים שמתפתחות בקצב מהיר, הם במרחק נסיעה קצר מחופי ים שנותרו עדיין בתוליים ונמצאים בין שני עורקי תחבורה מהירים שהם כביש 4 וכביש החוף. בתוך היישובים ניתן למצוא חנויות ומסעדות ופינות חמד למינהן. בצמוד לבת חן על כביש החוף נפתח מרכז מסחרי קטן ואיכותי בו ניתן למצוא חנויות ייחודיות, קצביית גורמה, בית קפה ומכולת שיש בה מכל טוב.

האזור מתפתח במהירות אבל עדיין ניתן למצוא בעמק חפר וביישובים בורגתה, חניאל וסביבם נחלות למכירה ברמות מחירים הנמוכות מהמחירים בשרון המרכזי (היישובים עין ורד, משמרת, בני ציון, בצרה, שדה ורבורג, נווה ירק, עדנים וכו) ומרצועת החוף (היישובים אודים, בית ינאי, מכמורת, חופית וכו). בתים בהרחבות היושבים על מגרש של חצי דונם נעים סביב ה 2.5 מיליון, ומחירי המשקים נעים סביב ה - 5 מיליון.

סביבה כפרית בשרון

בימים אלו מוקם בצומת בני דרור מחלף גדול אשר מתוכנן להסתיים בסוף 2013 ויפתור חלק מבעיות התנועה באזור ויקרב את עמק חפר לשרון המרכזי. זה הזמן הנכון למי שמחפש סביבה כפרית וירוקה ויישובים עם חיי קהילה לשקול את אזור עמק חפר...

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏