מושבי השרון – נגישות לאזורי המרכז ולאזורי תעשייה שונים

החיים בכפר
מושבי השרון – נגישות לאזורי המרכז ולאזורי תעשייה שונים

אין כמו לגור במושבים בשרון – לגור בשרון זה כמו לגור בצפון אבל רק באזור המרכז. מה זה אומר? זה אומר שנהנים ממרחבים ירוקים ופתוחים, מאוויר נקי יותר, מעלויות נמוכות יותר, מנגישות ישירה לתוצרת חקלאית ובאופן כללי מאורח חיים רגוע, שליו ובריא יותר. מצד שני, זה אומר שאתם נמצאים במרחק דקות מאזור המרכז ובעצם כל ההיצע של אזור המרכז נגיש לכם אף הוא, בין אם מדובר בקניות, במקומות בילוי, בגיוון ההיצע התרבותי ועוד. אבל זה לא הכול, לגור בשרון זה אומר גם להתנייד בנוחות בין היישובים השונים, בין אלה לאזורי תעשייה ובין אלה לאזור המרכז.

שטחים חקלאים ומה שביניהם

התוצרת החקלאית של אזור השרון היא מגוונת ואיכותית ויש בהיצע תותים, תפוחים, אפרסקים, גזרים, פירות הדר ומה לא. ולכן למי שגר באזור השרון תמיד יש גישה לתוצרת הכי טובה בארץ ובמחירים הכי טובים – הישר מהחקלאים עצמם, שרובם הרי גם תושבי המקום. אך מה קורה שאתם צריכים מוסך או משהו יותר תעשייתי? אין בעיה, הגישה למבחר אזורי תעשייה מהירה ונוחה.

מבחר אזורי תעשייה במרחק דקות ספורות

ידוע שלכל עיר יש לפחות את אזור התעשייה שלה, אם לא שניים או שלושה, שבו ניתן לבצע כל מיני פעולות ולקבל שירותים מגוונים, שפחות נגישים בעיר עצמם, כמו מוסכים, חשמלאי רכב, העברת טסט לרכב, קניות בסופר וכמובן מקומות בילוי (שכן אלה עושים רעש ואינם יכולים להימצא ברחובות העיר בהם גרים תושבי העיר). אז מה בדיוק עושים אלה שגרים במושבים בשרון ואין להם אזור תעשייה? פשוט מאוד – נהנים ממבחר אזורי תעשייה הפזורים בקרבה לאזור השרון.

מרחב עם מגוון אפשרוית באזור השרון

לבלות בקרבת הבית

אם אתם גרים בנווה ירק למשל, ושב קסום, ירוק ושליו, ואתם ממש חייבים טיפול לאוטו שלכם, הרי שכביש 40 יוביל אתכם בתוך דקות ספורות לאזור התעשייה הענק של כפר סבא. אם אתם גרים בבצרה, עלייה מהירה לכביש 4 לכיוון דרום ובתוך 5 דקות תוכלו ליהנות מכל מה שאפשר למצוא באזור התעשייה של רעננה צפון. ככה זה לגור באזור השרון – הכול קרוב הכול נגיש. גם הצעירים בגילם ובנפשם יכולים לבלות במבחר מקומות בילוי באזורי התעשייה שפזורים סביב ובתוך אזור השרון, כך שאין צורך גם לדאוג מידי לצעירים שאינם חייבים לעבור דרך ארוכה ופשוט מגיעים לאזור הבילוי תוך דקות ספורות מהבית.

איזבלה - בדרך לבית בשרון

רוצים לגור באזור הכי נחשק בארץ? בואו להתרשם ממבחר בתים למכירה בשרון וכן משקים למכירה בשרון, בהם ניתן גם לתפעל עסק באווירה כפרית, למשל. איזבלה מזמינה אתכם להגיע לאזור השרון ולסייר באווירה נעימה בין מספר הזדמנויות רכישה יוצאות דופן של נכסי נדל"ן באזור השרון. בואו לראות איך גם אתם תוכלו לחיות ולגדל את ילדיכם בסביבה כפרית ובקרבה עירונית.

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏