5 רעיונות לשדרוג נכס פרטי

החיים בכפר
5 רעיונות לשדרוג נכס פרטי

אזור השרון מזוהה עם רמת חיים גבוהה ולכן רבים האנשים אשר בוחרים לגור בו. עם זאת, גם אם בבעלותכם נכס באזור זה, לרבות בית פרטי, אין הדבר אומר שהוא אינו דורש שדרוג וחידוש אחת לתקופה והתאמה מחודשת לצרכים שהשתנו. לכן, אם ברצונכם לשדרג ולהעלות את ערך הנכס במקביל, הנה 5 רעיונות שיסייעו בכך.

מעלית ביתית

התקנה של מעלית ביתית זו פעולה שנובעת מחשיבה על העתיד. הרי לא לנצח תישארו צעירים וחיוניים. מעלית ביתית תסייע לכם להתנייד בבית שלכם ולהתמודד טוב יותר עם מגבלות פיזיות שונות, במיוחד כאשר מדובר בבית פרטי ולו שתי קומות או כמה מפלסים. למרות שמעלית ביתית מקושרת פעמים רבות עם אנשים מבוגרים, כיום משפחות רבות באזור השרון בוחרות להתקין מעלית פרטית גם בגיל צעיר וליהנות מהאפשרות של ניוד עגלות ביתר קלות, אירוח משופר לבני משפחה מבוגרים ועוד.

תוספות בנייה

השקעה בבית הפרטי שלכם תתגלה כאחת המשתלמות ביותר ולו רק בגלל שבכוחה להעלות את ערכו ולשפר את איכות חייכם במידה משמעותית. ומה מעלה את ערך הנכס יותר מאשר הוספת קומה או שטח מגורים נוסף? במידה ויש לכם את המקום וכן את האישורים הנחוצים, באפשרותכם להגדיל במידה משמעותית את חלל הבית שלכם. כיום ישנן שיטות בניה מהירות במיוחד אשר תוך חודשים ספורים יספקו לכם תוצאה במינימום עלות.

שיפוץ המטבח

אחד החללים החשובים ביותר בבית הוא המטבח. בבתים רבים, גם כאלו באזור השרון אשר נבנו לפני זמן רב, המטבח מיושן ואינו כולל את מיטב החידושים אשר קיימים בתחום. מטבח מיושן עשוי להשפיע על איכות חייהם של הדיירים ולכן מומלץ לשפץ אותו בהקדם. הדבר ממש מתבקש כאשר מתגוררים בבית דיירים מבוגרים ועולה הצורך להתאים את המטבח לצרכיהם.

עיצוב יוקרתי

לעיתים אין צורך לשבור קירות או להחליף את כל הריצוף, היות ובכוחו של הריהוט לעשות הבדל משמעותי. לכן, רגע לפני שאתם מחליטים על שיפוץ, אולי כדאי שתתייעצו עם מעצב פנים. עיצוב החלל באופן מקצועי יסייע לכם לנצל את היתרונות שעומדים לרשותכם טוב יותר ולגרום לבית להיראות במיטבו. שדרוג זה חשוב בעיקר לאלו הרוצים למכור נכס באזור כה תחרותי וליהנות מעסקה מוצלחת שתניב רווחים.

השקעה בגינה

בית פרטי לרוב כולל גינה, רק מה שרבים שוכחים הוא שהגינה היא הקשר שלנו עם העולם החיצוני, ובכוחה ליצור רושם ראשוני מרשים, כל עוד היא מושקעת. עיצוב הגינה לא רק ישדרג את מראה הבית כי אם גם יקנה לכם מקום בו תוכלו להעביר זמן פנוי, לארח וליהנות מישיבה בחוץ בנעימות. לכן, מלבד הנוי, רצוי וכדאי להשקיע גם בריהוט. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏