החיים בכפר
קניתם דירה חדשה? זה הזמן לעצב אותה כמו שתמיד חלמתם

רכישת דירה חדשה עבור רבים מאיתנו נראית כמו חלום שאינו בר השגה אבל בזמן שיש כאלו שמעדיפים להאשים את המדינה, הממשלה, הבוס בעבודה או את העובדה שלא נולדו להורים עשירים בגלל שלא הצליחו לרכוש דירה יש אחרים שמצליחים להגיע למטרה ורוכשים לעצמם בית חדש. אז נכון שלא תמיד הבית ממוקם בדיוק היכן שרצינו ולא תמיד הוא בגודל שחלמנו אבל כמו כל דבר גם העיצוב של הבית שלכם הוא בר שינוי. אם רכשתם דירה חדשה ואתם לא מרוצים במאת האחוזים מהעיצוב שלה הגעתם בדיוק למקום הנכון כי אצלנו תוכלו לקבל הצעות מעניינות ורעיונות גדולים שיציתו לכם את הדמיון. שבירת קירות בבית, צביעת הקירות בצבעים בולטים, הנמכת תקרה, הוספת רהיטים, החלפת המרצפות ועוד הרבה מאוד דרכים עומדות באפשרותכם ואם אתם אכן נחושים לעצב את ביתכם כפי שתמיד חלמתם אתם בסך הכל רחוקים משם החלטה אחת קטנה.

הנמכת תקרה מגבס – הדרך הקלה והזולה ביותר לעצב את הבית מחדש

כאמור יש לא מעט דרכים להפוך את ביתכם למשהו אחר לגמרי אבל אם התייעצתם כבר עם אנשי מקצוע ודאי כבר הגעתם למסקנה שהגבס הוא החומר הנכון ביותר עבורכם. הנמכת תקרה מגבס בפרט והנמכת תקרה בכלל זו שיטה מוכרת מאוד בעולם השיפוצים, מדובר על דרך פשוטה מאוד, קלה מאוד, מהירה מאוד ואפילו זולה מאוד שיכולה לשנות את העיצוב בבתיכם מהקצה אל הקצה. הנמכת התקרה לא רק משדרגת מאוד את המראה הכללי של הבית אלא גם מוסיפה המון לאקוסטיקה וכך למעשה בהחלטה אחת אתם מרווחים פעמיים. הנמכת תקרה אקוסטית זה הפתרון המושלם עבור אלו שלא מוכנים להתפשר ורוצים לעצמכם רק את הטוב ביותר.

גם כאשר זה נוגע למחיר ההתלבטות היא מאוד קלה ופשוטה. המחיר הזול יחסית נובע מהעובדה שהגבס אינו חומר יקר, מדובר בחומר שקל מאוד להכנה וכל בעל מקצוע מנוסה ומקצועי יוכל להקנות לכם מראה חדש בבית במחיר משתלם כי העלויות שלו מאוד נמוכות. יתרון נוסף של הגבס הוא שקל מאוד לשחק איתו, מדובר בחומר סולח וגם אם העיצוב הראשוני לא יצא לטעמכם בהחלט ניתן לתקן.

לגור בשרון, להרגיש באירופה

אז נכון שהיינו צעירים התלהבנו כולנו מהרעש והעומס של הערים הגדולות כמו תל אביב, חיפה או ירושלים אבל ככל שעבר הזמן התבגרנו,הקמנו משפחה ועכשיו אנחנו מחפשים את המקום הרגוע והשלו שגם קרוב למקום העבודה ומציע לנו אטרקציות רבות אבל גם נמצא באזור ירוק ושקט. השרון הוא האזור המושלם עבור משפחות צעירות שמתחילות את דרכן בבית חדש, מדובר באזור שמושך אליו אלפי משפחות צעירות שרוצות להתחיל את חייהן ברגל ימין. באזור השרון אין רק ערים גדולות כמו נתניה, הרצליה או רמת השרון אלא גם יישובים ומושבים שלמעשה גורמים לכם להרוויח מכל הכיוונים: גם קרוב להכל וגם שקט ומלא אנרגיות חיוביות.

  

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏