בחירת מושב בשרון

החיים בכפר
בחירת מושב בשרון

 בחירת מושב בשרון

אזור השרון מציע עבורנו שלל אפשרויות. העיקרית מבניהן, היא היכולת לגור במרכז וליהנות משלל אפשרויות התעסוקה והחינוך ועל הדרך, לחזור הביתה למקום שלו יותר ומלא טבע ירוק. מושבים בשרון תמיד היו נכס מבוקש ובמיוחד עבורכם, ריכזנו כאן כמה המלצות למושבים נבחרים.

עין ורד

עין ורד הוא מושב חקלאי בשרון בעל אופי חילוני, שממוקם בגוש תל מונד ומונה כ-1500 תושבים. המושב מתבסס בעיקר על חקלאות של פירות הדר וניתן למצוא בתוכו פרדסים רבים ששייכים לחברי המושב. בתחום החינוך, במושב פועלות מסגרות חינוך לגיל הרך והתלמידים הבוגרים יותר יוכלו להשתלב במסגרות החינוך השונות השייכות לערים הקרובות למושב. הקרבה לערים הגדולות משמעותית, גם כשמדברים על תעסוקה מחוץ לפרדסים של המושב והדבר מאפשר גם עבודה מחוצה לו.

משמרת

מושב משמרת הוקם ב-1948, עם קום המדינה ע"י גרעין המושבים והוא מונה למעלה מ-170 משפחות. במושב שבשרון פועל ועד מקומי, שמספק לחבריו פעילויות תרבות וחינוך רבות הן לילדים והן למבוגרים וקשישים. בנוסף, פועלים במושב חוגים שונים לנוער (כגון טניס, כדורסל וכדורגל). הקרבה של מושב משמרת לערים הגדולות בארץ, מאפשר לילדי המושב להשתלב במסגרות החינוך הקיימות בערים האלו, בנוסף למסגרות החינוך לגיל הרך הקיימות במושב עצמו.

צופית

נוסד ב-1933 ע"י קבוצת גרעין בעלת אופי חקלאי. שמו של המושב ניתן לו בזכות הנוף עוצר הנשימה שנגלה מן גבעת צופית, שכולל בתוכו את גבעות הארץ והים התיכון. מושב צופית שבשרון מציע הזדמנות אידאלית עבור כל מי שמעוניין ליהנות משני העולמות - את הטבע יחד עם השארות באזור המרכז והקרבה לערים הגדולות, שמאפשרת הצטרפות למעגל התעסוקה במרכז הארץ, לצד יכולת בחירה בין מסגרות החינוך הטובות בארץ.

שדה ורבורג

שדה ורבורג הינו מושב בשרון בעל אופי חילוני, שהוקם ע"י קבוצת עולים מגרמניה ופולין ומונה כיום למעלה ממאתיים משפחות, שגרות במושב ונהנות מחיי קהילה פוריים במיוחד. כמו מרבית המושבים, גם שדה ורבורג נהנה מקרבה ייחודית לערים הגדולות והמשפיעות בארץ, אבל בניגוד למושבים רבים, שדה ורבורג מפעיל בתוכו לא רק פעילויות חינוך שונות לבני נוער, אלא גם גנים ופעוטונים שונים בתוך המושב. לאחר מכן, יכולים ילדי המושב לבחור בין מוסדות מערכת החינוך השונים שפועלים מחוץ לו, בין אם מדובר בכאלה שממוקמים בתל אביב או בכפר סבא.

עין שריד

הוקם ב-1950 ע"י קבוצה של כ-60 משפחות מייסדות ממוצאים שונים. מושב עין שריד שבשרון שייך למועצה האזורית לב השרון ונהנה מנוף עשיר של מטע פרדסים רחב. במושב ניתן דגש מיוחד על איכות חיים ושמירה על הסביבה וחיי הקהילה בו פעילים עד מאוד וכוללים בתוכם מועדונים שונים לקבוצות הגיל השונות (מועדון לקשיש, מועדון לנוער, מועדונית וכו') ושירותים שונים לרווחת התושבים, כגון מזכירות ומגרש ספורט.

אבל אלו רק חמישה מתוך שלל המושבים בשרון  (כגון סלעית, רשפון, צור משה, שדי חמד וכדומה). רוצים לקבל מידע נוסף על מושבים בשרון? צרו קשר עם איזבלה עוד היום!

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏