שלוש דרכים בהן עיצוב פנים מעלה את ערך הנכס

החיים בכפר
שלוש דרכים בהן עיצוב פנים מעלה את ערך הנכס

 

שלוש דרכים בהן עיצוב פנים מעלה את ערך הנכס

אם אתם מתכוונים למכור את הדירה או הבית שלכם, רצוי שתשקיעו קצת בעיצוב הפנים שלו. רענון המראה עשוי בהחלט להעלות את ערך הנכס שלכם הרבה מעבר להשקעה

השקעת כסף בנכס שרוצים למכור, נראה כמו משהו שמנוגד לכל היגיון. אבל האמת היא, שדווקא מהלך כזה יכול להניב תשואה יפה ולזרז מכירה או השכרה.

אחת הדרכים לבצע 'השקעה מניבה' שכזו, היא באמצעות רענון עיצוב הפנים של הדירה, כאשר יש לא מעט אדריכלים לעיצוב פנים שמתמחים במהלך כזה ממש: עיצוב פנים שכל ייעודו הוא להעלות את ערך הנכס.

 אנשים מושפעים מהרושם הראשוני

חיפוש אחרי נכס לקניה או להשכרה נעשה היום לא מעט דרך האינטרנט: הרבה דירות – איך תבלטו מעל השאר?

שוכרים או קונים פוטנציאליים מתבוננים בתמונות שמלוות את תאור הנכס באתרים הכלליים השונים או באתרי מתווכי הדירות, ולא מעט מהם מחליטים באיזה נכס להתעניין, על סמך התמונות האלה.

אם נכס – דירה או בית – נראים כאילו הם מוזנחים או לא מושקעים, או שעיצוב הפנים שלהם מיושן, המשמעות היא שיהיה על הקונה או השוכר להשקיע בו הרבה.

לעומת זאת, אם דירה נראית מתוקתקת, או שבית נראה שהוא מעוצב לפי המילה האחרונה, הלקוח בכוח רואה בקלות רבה יותר את הפוטנציאל בדירה ומחליט מהר יותר להרים טלפון.

 לאנשים אין דמיון

כן, אנחנו חושבים שכולם רואים את הפוטנציאל של פינת האוכל, אבל לא. אם לא תציבו בה את השולחן הנכון, אנשים לא יראו שהיא גדולה מכפי שהיא נראית ודווקא כן מתאימה למשפחה של ארבע נפשות.

בסוף היום, אתם מכירים את הנכס שלכם. קונים ושוכרים בכוח מחפשים מוכרים ומשכירים שמשתפים במידע שלהם וכאלה שיראו להם איך הם – הקונים – יכולים למקסם את ערך הנכס.

עיצוב פנים נכון, טוב ויעיל יעשה פלאים בכל מה שקשור בהעברת המידע על אודות הנכס ובתקשורת עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. ותקשורת טובה פרושה מכירה קלה יותר – במחיר גבוה יותר.

 ואנשים תמיד משווים

בסוף היום, הנכס שלכם לא עומד לבדו למכירה. יש עוד דירות בשוק, יש בתים נוספים – חלקם אולי ממש באותו הרחוב.

כאשר מתווכים או קונים פוטנציאליים מנסים להעריך את שווי הנכס שהם רואים, הם תמיד משווים אותו לנכסים אחרים באותה סביבה:

אתם לא יכולים להוסיף פתאום חדר או לסגור בבת אחת מרפסת. אתם גם לא יכולים להזיז את הבית לרחוב שקט יותר או את הדירה לקומה גבוהה יותר. אתם כן יכולים להעניק לנכס מראה רענן, נקי ועדכני יותר, להוסיף אולי איזה פיצ'ר למטבח או לשפר את נראות הסלון.

שינויים כאלה ושינויים אחרים בעיצוב הפנים יעלו את ערך הנכס שלכם בהשוואה לנכסים אחרים שלא הושקעו בהם זמן, אכפתיות ומחשבה, גם אם על פניו הם יהיו ממוקמים טוב יותר או אפילו חדשים יותר. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏