החיים בכפר
למי מתאים להשקיע במשק פרטי בשרון ולמי בנדל"ן יוקרה במרכז הארץ?

 

שוק ההון לא מספק תשואות סבירות מזה מספר שנים, ועל כן אין פלא שהביקוש להשקעות בנדל"ן נמצא במגמת עלייה משמעותית - גם אם הממשלה מנסה להקשות על המשקיעים, או ליתר דיוק מצהירה כי בכוונתה לעשות זאת. יחד עם זאת חשוב להדגיש שאמנם שוק הנדל"ן מציע לא מעט הזדמנויות אטרקטיביות מאוד, אבל לצידן ישנם גם נכסים שלא בהכרח יעניקו לכם את מה שאתם מחפשים, וזאת מהסיבה הפשוטה שרמת המחירים ברוב רחבי הארץ היא כבר גבוהה מאוד.
בהתאם ההמלצה לכל מי שמבקש ליהנות מהשקעה משתלמת באמת היא להקדיש זמן ומחשבה לאיתור נכס מניב, כזה שמתאפיין בשילוב בין מחיר סביר, צפי לעליית ערך משמעותית ויכולת להשכיר אותו תמורת דמי שכירות גבוהים.

יתרונות ההשקעה במשק פרטי בשרון

אחת האופציות היותר משתלמות להשקעות בנדל"ן בימינו היא משקים פרטיים בשרון. הביקוש למשקים הפרטיים באזור זה הוא גדול במיוחד, הרבה יותר מההיצע, וכדאי לזכור שגם בעתיד אנשים רבים ירצו ליהנות מאיכות החיים הגבוהה שמציעים קיבוצים ומושבים, ובמיוחד כשמדובר באזור מרכז הארץ שבמקביל לשקט ולשלווה שיש במשק פרטי מתאפיין גם בגישה נוחה ומהירה לכל מרכזי התעסוקה העיקריים, למקומות בילוי וכו'.
עוד חשוב לקחת בחשבון שאמנם בלא מעט קיבוצים ומושבים ישנן הרחבות, אבל גם כך מספרם של המשקים הפרטיים מצומצם, וכך יהיה גם בעתיד - שהרי כדי לשמר את האופי הפסטורלי של הישובים הכפריים תוכניות המתאר אינן מאפשרות יותר מדי בתים - ועל כן מי שמשקיע היום במשק פרטי בשרון יזכה לתשואה חודשית נאה ובנוסף יראה את ערך הנכס מטפס ומטפס, ובהתאם יוכל לממש את ההשקעה אם ירצה ברווח גבוה.

האם כדאי להשקיע בדירות יוקרה בתל אביב ובמרכז?

עוד קטגוריה של נכסים שמעוררת עניין רב בקרב משקיעים בנדל"ן ואצל כל מי שרוצה להפוך למשקיע היא דירות יוקרה במרכז הארץ ובפרט בתל אביב.
אם בעבר היו מעט מאוד דירות יוקרתיות באמת, הרי שהעלייה המתמשכת ברמת החיים בישראל הביאה לכך שכיום נבנים לא מעט פרויקטים שמתאפיינים ביוקרה ללא פשרות, גם אם פירוש הדבר הוא תג מחיר בהתאם.
דוגמה אחת לפרויקט שכזה הוא גינדי TLV שמוקם בצומת הרחובות בגין-החשמונאים-קרליבך, במקום שבו שכן בעבר השוק הסיטונאי בתל אביב. בעיר המובילה בארץ ישנם עוד פרויקטים שמציעים דירות למאיון העליון ובחלק מהמקרים אפילו לאלפיון העליון, ובאופן טבעי בזכות הייחודיות שלהם הם מושכים לא רק את מי שרוצה לגור ברמת חיים גבוהה אלא גם משקיעים.
יחד עם זאת כדאי לזכור שקניית בדירה בפרויקטים דוגמת גינדי TLV מחייבת באופן טבעי סכום כסף גבוה מאוד. בנוסף ישנו מספר מועט יחסית של דיירים שיש להם את האמצעים לשכור דירות יוקרה בלוקיישן מבוקש, וכדאי לקחת גם את זה בחשבון - כך שבדרך כלל השקעות בנדל"ן מסוג זה מתאימות למי שרוצה נכס יציב ולאו דווקא תזרים מזומנים שוטף.
 
המאמר נכתב בחסות האתר gindi.com
 

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏