החיים בכפר
רכשתם בית בשרון? אלו הנושאים שכדאי לטפל בהם כעת

 רכשתם בית חדש באזור השרון? מזל טוב! אולם רגע לפני שאתם ממשיכים בחיים, הקפידו לטפל בנושאים חשובים כמו העברת בעלות, ביטוח, עדכון כתובות ועוד.

רכישת בית בשרון כוללת לא פעם מסע ארוך ומפרך הכולל את איתור הנכס הנכון בשכונה המועדפת עליכם, פגישות עם בעלי בתים או מתווכים, משא ומתן על מחירים ועוד. אולם המסע אינו נגמר עם מציאת הנכס, גיוס ההון העצמי ונטילת המשכנתא המתאימה. כעת, משאתם בעליו הגאים של נכס חדש העבודה לא נגמרת ועליכם לטפל ולהתייחס לנושאים הבאים.

 העברת בעלות

אחד הנושאים אליהם יש להתייחס הוא העברת הזכויות בנכס על שמכם. כאמור, אופיו של תהליך ההעברה תלוי במקום בו רשום הנכס, בין אם בטאבו, בין אם ברשות מקרקעי ישראל ועוד.

בחירת פתרון הביטוח הנכון

מגורים באזור השרון הם החלום של אנשים רבים אולם בשל ערכם הגבוה של הנכסים באזור מומלץ לרכוש ביטוח דירה מקיף. ביטוח דירה יוכל לספק לכם שקט נפשי ולסייע לכם לוודא שאתם כמה שיותר מכוסים.

שינוי כתובת במשרד הפנים

לאחר רכישת הנכס עליכם לגשת למשרד הפנים על מנת לשנות את הכתובת שלכם. כדי לעשות זאת עליכם להגיע עם אישור מטעם הרשות המקומית ועם תעודת הזהות והספח שלכם בשעות הפעילות של הסניף הקרוב למקום מגוריכם.

עדכון כתובת אצל ספקי שירותים

דבר נוסף אשר צריך להימצא ברשימת המטלות שלכם הוא עדכון הכתובת שלכם אצל ספקי שירותים כמו למשל חברת הכבלים, חברת האשראי, בנק, חברת החשמל, הרשות המקומית, חברות מים וגז ועוד.

צריך שיפוץ?

אזור השרון הוא מאוד מבוקש ולא פעם הנכסים שנרכשים יצטרכו מעט טאץ' אישי. לכן, אם קניתם את הבית אך חשבתם שיש לבצע בו שיפוץ, עכשיו זה הזמן. מומלץ למצוא קבלן מקצועי לפני שאתם נכנסים לבית או לדירה.

אל תוותרו על הדברה

בתים ונחלות באזור השרון יכולים "לעמוד" ריקים עד שימצא להם קונה, מה גם שאם מדובר בבתי קרקע, יכול מאוד להיות שהם חשופים למזיקים ומכרסמים מסוגים שונים. לכן רגע לפני שמאיישים את הבית מומלץ לבצע בו הדברה מטעם חברה מקצועית.

היכרות עם השכנים

דבר נוסף וחשוב לא פחות הוא לעשות סיבוב היכרות בשכונת המגורים שלכם על מנת להתוודע לשכנים החדשים שלכם. השכנים יוכלו לסייע לכם להכיר טוב יותר את האזור, להבין איפה נמצא המרכז המסחרי, קופת החולים ועוד.

לאחר שדאגתם לכל הנושאים הקטנים, החל בביטוח דירה מקיף ועד לשיחת היכרות וחולין עם השכנים, תוכלו להתחיל את חייכם החדשים, להתאקלם בקלות ולא פחות חשוב: ליהנות משקט נפשי לכמה שנים.

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏