החיים בכפר
דירות לסטודנטים

 מגורים עם שותפים, פה ושם מסיבות אבל בעיקר לימודים. כמעט כולנו עברנו את השלב בו היינו סטודנטים וחלקנו דירה יחד עם אנשים נוספים, דירות סטודנטים בשונה מדירות שותפים אחרות מקבלות בדרך כלל איפיון נוסף, קודם כל כי כן, ניחשתם נכון כולם סטודנטים, אבל בעיקר בגלל המיקום, המחיר, סוג השותפות, הרגעים שבין לבין והבאלגן והלחץ בתקופת המבחנים.

דירת סטודנטים טובה תהיה כזאת שאפשר למצוא בה שקט ללמוד אבל יחד עם זה גם סלון או חלל שיתופי אחר שאפשר לשבת בו בכיף ולנקות את הראש, מיקום שיהיה יחסית קרוב לאוניברסיטה או למוסד הלימודים ושכירות שתאפשר נוחות עם כמה שפחות לחץ או במילים אחרות – שכירות זולה שתאפשר התקיימות מחסכונות קודמים או מעבודת סוף שבוע.

בשנים האחרונות בעקבות העליה החדה ביוקר המחייה מציאת דירות לסטודנטים באיזור המרכז הפכה למשימה קשה עד כמעט בלתי אפשרית מה שהוביל סטודנטים רבים לבחור באופציה של לימודים בפריפריה או בפתרונות דיור יצירתיים אחרים. תנועת הסדונטים לכיוון ערים כמו חיפה, באר שבע ושדרות שינתה את כללי המשחק וסיפקה צורך חדש בסוג מסוים של דירות שותפים. דירות למכירה בחיפה בבאר שבע ובערים נוספות נקנו ושופצו, קומפלקסים חדשים נבנו בהתאם לצורך הדיירים החדשים, וליד כל מוסד לימודים התחילו להתרכז יותר ויותר סטודנטים, דירות לסטודנטים ומקומות בילוי שמותאמים לסטודנטים.

דירות למכירה בחיפה הפכו להשקעה רווחית במיוחד לאור ההתפתחות המהירה בתחום ההשכלה בעיר והקמתם של מוסדות לימוד נוספים, בפרוייקטים אחרונים בעיר הוקמו קומפלקסים של דירות סטודנטים המותאמים ספציפית לסטודנטים בעיר, קומפלקסים אלו ממוקמים ליד הטכניון ומוסדות לימוד אקדמיים נוספים, ובאופן כללי מספקים כל מה שסטודנט ממוצע יחפש: מחיר הגיוני, שירותי כביסה, מכונת צילום, שירותי אינטרנט, שירותי תחזוקה, מיקום נוח ומתחם חברתי שבו כל הדיירים יוכלו להיפגש. פרוייקטי הדגל בתחום הוכיחו הצלחה מסחררת במכירתן של דירות הסטודנטים החדשות ויותר ויותר אנשים מתחילים לרכוש דירות בקומפלקסים המבטיחים.

לאחרונה אחרי הרבה שנים בהן באר שבע החזיקה בתואר "עיר הסטודנטים האולטימטיבית", ובדומה לערים נוספות בארץ השקיעה באוכלוסיית הסטודנטים ובדיור מותאם גם חיפה מגלה את הפוטניצאל הגלום בה. חיפה בהיותה העיר השלישית בגודלה בישראל מהווה מרכז תעשייתי ותחבורתי המשפיע על כל הארץ, ה"טכניון" כבר מזמן מיקם את עצמו כמוסד אקדמאי בעל שם עולמי והעיר רק ממשיכה לגדול ולהתפתח. עשרות אלפי סטודנטים בוחרים ללמוד בחיפה בכל שנה, גודלה של העיר והתנועה הרבה בשעות העומס מובילה לבחירה במגורים שקרובים למוסד הלימודים, נוסחא שכשמוסיפים לה שכירות נמוכה ותנאים נוחים מובילה לתשובה אחת – דירות לסטודנטים מהוות את השקעת הנדל"ן המבטיחה ביותר כשמדובר על דירות למכירה בחיפה.   

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏