החיים בכפר
רכישת בתים במושבים במרכז הארץ – כיצד זה אפשרי?

 בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים תוהים האם יהיה עבורם אפשרי לרכוש בית בכפר, במקום נעים מלא צמחייה ופרטיות, או שהאם רכישת בתים בארץ בכל מקום, בין אם מדובר בבניין מגורים, לבים אם בבית בכפר או במושב אפשרית כלל וכלל?!  

מחירי הנדל"ן הגבוהים ויוקר המחייה, הם חלק ברור ועיקרי מבין הסיבות אשר בגינן רבים אינם מתחילים אפילו לחסוך לבית משלהם, בעוד שמחירי השכרת הדירות רק עולה ועולה ואינו מקנה מרחב נשימה לחסכון עתידי.

עם זאת ולמרות החלום המרוסק, ישנן עדיין מספר דרכים המאפשרות לזקוף מעט את הגו, ולהבין שלמרות הקושי, ישנן אופציות לרכישת בית, וזאת בעיקר אם מקבלים את הליווי הנכון בתהליך הרכישה הכולל: ליווי פיננסי, בנקאי, רווחתי, וחשוב מכל באמצעות מחברת נכסים שיכולה לספק לכם את האופציות המתאימות ביותר לכם ברכישת הבית.

אז כיצד רכישת בית בארץ בכל זאת אפשרית?

אם תניחו בצד את החששות ואת מחירי הנדל"ן שנראים כמעט בלתי הגיוניים, נבין שבאחד מהמושבים במרכז הארץ ממתין לכם בית החלומות שלכם, כאשר שכדי שניתן יהיה להגשים את החלום יש לחשוב על כמה תכניות ופעולות שיש לבצע:

תכנית חסכון – החלו כבר מעכשיו בתכנית חסכון אשר תאפשר לכם להתחיל לחסוך להון התחלתי לרכישת בית. נסו לגייס כמה שיותר כסף למען המטרה, כאשר אתם מפרישים בכל חודש כמה אלפי שקלים מחשבונכם ומחשבון בני הזוג למטרה. לאט לאט אבל באופן בטוח ועם השנים תוכלו להגיע אל הון התחלתי שישמש בסיס למשכנתא בתנאים שונים. במידה ויחסר כסף בתכנית החיסכון שלכם למען להון ההתחלתי, תמי ד תוכלו להשלים את הסכום באמצעות הלוואה ברגע שניתנת מהבנקים ומוגפים חוץ בנקאיים.

חשבו על אפשרויות מימון בתים – אם אתם מחפשים אחר מימון לבית שאתם מעוניינים לרכוש, חשוב שתחפשו דרכים טובות למימון הרכישה. כיום באמצעות הלוואה ברגע, באמצעות הלוואה בתוך המשפחה, ועם חברת תיווך ונכסים נכונה: ניתן למצוא פתרונות מתאימים לרכישת הנכס.

בנוסף כיום המדינה מציעה שלל פתרונות לאנשים אשר זקוקים לסיוע ברכישת דירה ראשונה ביניהן: תכנית מחיר למשתכן, סיוע בהון התחלתי, וקבלת הקלות במיסי הרכישה.

מצאו חברה המתמחה ברכישת נכסים – אם צברתם הון עצמי ראוי ומתאים לרכישת הנכס שלכם, כעת יש למצוא את האזור שבו תרצו להתגורר. במידה ובחרתם באזורי מושבי המרכז: חשוב למצוא חברה טובה ואיש נדל"ן מעולה שמתמחה בהתאמת בתים לתקציבים משתנים, תוך שאיש או אשת הנדל"ן יוכלו להציע לכם מבין מבחר הנכסים שבאזורי המושבים במרכז, נכס במחיר הגיוני תוך הענקת ליווי מקצועי ותשומת לב אישית. בכך תהליך הרכישה תוך התמודדות עם המנהל האזרחי האמון על נכסים במושבים, יתבצע בצורה טובה הרבה יותר. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏