נחלה למכירה - טיפים

החיים בכפר
נחלה למכירה - טיפים
 
רבים מהישראלים חותרים לקנות את הבית המושלם עבורם ועבור משפחתם ורבים חולמים על בית במושב, שמסמל לא רק מעמד מסוים, אלא בעיקר מספק חיים רגועים ונעימים הרבה יותר בהשוואה לעיר, כאשר אין צפיפות, פקקים, רעש בלתי פוסק וזיהום אוויר – מנת חלקם של רוב ערי ישראל, הגדולות בעיקר. לכן, גם המחיר של מגורים במושב הוא יחסית גבוה בהשוואה לעלות של בית בעיר ובטח בהשוואה לעלות דירה בעיר. לכן, אם אתם חושבים לעשות את הצעד הזה וההשקעה הזו, חשוב שתהיו מודעים לכלל ההיבטים ושתבצעו את הרכישה בצורה נכונה. חושבים לקנות נחלה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בתהליך.
 

לבחור בנחלה הנכונה

יש בשוק הרבה הזדמנויות בצורת נחלה למכירה ולא רק, ישנם גם שטחים למכירה, שמאפשרים לא רק רכישה לשם מגורים, אלא גם רכישה לטובת השקעה חקלאית – לכן עליכם לדעת ולהחליט לאיזו מטרה אתם רוצים את השטח. רבים מן השטחים בכלל אינם מיועדים לבנייה ולכן היזהרו מלמהר לקנות שטח שייעודו הוא חקלאי ומעבר לכך – גם אם בשטח כבר בנוי בית או תוספות בנייה כאלה ואחרות, עליכם לוודא כי הבנייה נעשתה באישור, הרבה לפני שאתם שוקלים בכלל לרכוש את השטח.
 

תיווך רכישות של שטחים

כשאתם מבקשים לבצע רכישה שעליה תשימו את מיטב כספכם, חשוב לקחת איש מקצוע שילווה אתכם בתהליך. בכלל, בכל רכישה של בית חשוב שיהיה מי שייצג אתכם אך גדולה יותר החשיבות בליווי שכזה, כאשר מדובר ברכישת נחלה, הכוללת הרבה יותר היבטים מאשר אלה שכוללת רכישת בית או דירה בעיר. בדיקה נכונה של ההיבטים השונים, יכולה לא רק לקדם אתכם לעבר עסקה טובה אלא גם להניב לכם רווחים בהמשך הדרך.
 

אפשרויות בנייה, הרחבה ויחידות דיור

כאשר אתם מבקשים לרכוש נחלה, חשוב לקחת בחשבון לא רק את גודל הבית, אישורים לבניית הבית ועיצוב הגינה. חשוב לבחון האם יש שטח חקלאי למשק – בו תוכלו לגדל גידולים לעצמכם ואפילו למכור ולעשות קצת רווחים באופן קבוע. האם יש אישורי בנייה בשטח ומאיזה סוג? האם מותר להוסיף חדרים ולהגדיל את הבית הקיים? האם מותר לבנות יחידת דיוק בשטח הנחלה? משהו שעשוי להניב לכם הכנסה קבועה בצורת דמי שכירות או לחלופין, להעניק מקום לגור בו לדור הבא של משפחתכם. דעו כי ברוב הנחלות יש כיום אישור להקים 2 יחידות דיור, אזה זה משהו שאתם לא רוצים לפספס.

 

רוצים לעשות עסקה חכמה על נחלה למכירה? פנו עוד היום לאיזבלה – מומחית בתחום הנדל"ן בשרון! 

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏