החיים בכפר
נכסים חמים בצפון

מעטים האזורים בארץ שכה מתפתחים כמו הצפון. הצפון נהנה מהגירה חיובית ועוד ועוד אזרחים נוהרים אליו. זהו יעד ממשלתי להגדיל את מספר התושבים בצפון ולפתח עוד את הכלכלה בו. אי אפשר להסתפק רק במרכז הארץ המשגשג ואם אנחנו רוצים שבשנתה ה-70 ישראל תהנה מכלכלה מפותחת וחיונית הצפון הוא מרכיב חיוני בכך. עליכם לזכור ולהבין כי הממשלה שופכת ים של תקציבים על הצפון ודי אם נזכיר את בנייתו של כביש 6 והארכתו עד צומת אחיהוד, את הקמתן של תחנות רכבת בכרמיאל, עפולה ובית שאן ועוד פרויקטים עצומים האמורים לשנות את התמונה בצפון מן הקצה אל הקצה. על רקע זה ניתן להבין מדוע ההתעניינות בנדל"ן בצפון היא כה חמה ומדוע כל כך הרבה ישראלים מגלים עניין בחבל ארץ זה. כך החיפוש אחר הנכסים החמים בצפון אינו נפסק ועוד ועוד ישראלים מחפשים אחר הנכסים הטובים ביותר באזור זה.

הסתכלו על התמונה הפרטנית

שימו לב נקודה חשובה שאתם צריכים להפנים ולהבין כי הגם שהצפון פורח וצומח אין זה אומר שכל דירה שם היא מציאה. בהחלט יתכן כי ישנן דירות שלא יניבו לכם תשואה גבוהה ועליכם לזכור זאת. על כן חשבו פעמיים לפני שאתם בוחרים את הדירה ובדקו כל דירה לעומק. אתם צריכים לראות את המפרט של הדירה, את הגודל שלה, את התכנון שלה ועוד פרטים בכדי לדעת אם זו הדירה הטובה ביותר שתענה על הצרכים שלכם בצורה מושלמת. ככל שתחקרו את הדירה יותר לעומק כך סביר להניח כי תבחרו דירה יותר טובה שתניב לכם תשואה יותר גבוהה ואת זאת אתם חייבים להפנים.

דירות להשכרה בחיפה – העיר החמה ביותר?

אי אפשר לדבר על נכסים חמים בצפון מבלי להזכיר דירות להשכרה בחיפה. דירות להשכרה בחיפה עלו על מפת הנדל"ן הישראלית ורבים מהמרים על חיפה כשוק החם הבא. מדוע זה כך? ראשית איכות החיים בחיפה היא גבוהה ביותר ויש שכונות מדהימות בחיפה אם תושבים מצוינים מבחינה סוציואקונומית ומבחינה חברתית. אין ספק כי חיפה היא עיר מדהימה בעלת יתרונות עצומים ודי אם נזכיר את הטכניון, את אוניברסיטת חיפה ואת מרכז ההייטק המפותח השוכן בעיר זו. כך חיפה היא ללא ספק אופציה נהדרת להשקעה והשקעה בה יכולה לשרת אתכם בצורה נהדרת ולאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים גבוהה במיוחד.

אל תתפשרו על איכות הדירה

שימו לב בסופו של יום הדבר החשוב ביותר אשר ישפיע עליכם יותר מהכול הוא איכות הדירה שתקנו. ככל שהדירה תהיה יותר איכותית כך סביר להניח שההשקעה שלכם תהיה יותר משתלמת ואת זאת אתם צריכים לזכור. על כן לא משנה מה אתם עושים אל תתפשרו על איכות הדירה שאתם שוכרים וזאת בכדי להבטיח כי ההשקעה שלכם תהיה משתלמת. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏