הבדלים בין רכישת דירה במושבים בשרון לבין רכישת דירה בערים בשרון

החיים בכפר
הבדלים בין רכישת דירה במושבים בשרון לבין רכישת דירה בערים בשרון

 אין ספק כי השאלה איפה נגור היא שאלה מרכזית שאנחנו חייבים לתת עליה את הדעת ולחשוב עליה לעומק. נאמר כבר בהתחלה כי בשאלה איפה לגור אין נכון ולא נכון ולכל משפחה מתאימים מגורים באזור אחר. יתכן ומשפחה אחת תעדיף לגור במושב ואילו אחרת תעדיף לגור בעיר וזה בסדר גמור. אנחנו רוצים להתמקד באזור השרון ולפרט בפניכם את אפשרויות המגורים השונות באזור זה ולהסביר מה היתרונות והחסרונות של מגורים בכפר או בעיר באזור השרון.

1)      המחיר

ללא ספק אחד הדברים אשר אנחנו חייבים לתת עליהם את הדעת כאשר אנחנו מתחבטים בשאלה היכן לגור היא שאלת המחיר של הדירה או המגרש שנקנה. כמובן שהמחיר תלוי בגודל הדירה ובמפרט שלה אך ניתן לומר כי דירה בכפר לרוב תהיה הרבה יותר יקרה מאשר דירה בעיר וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

2)      אפשרויות תעסוקה

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לתת עליה את הדעת היא כיצד מגורים בכפר או בעיר ישפיעו על הקריירה שלנו. אם כן ניתן לומר בהכללה כי מגורים באזור כפרי בשרון יחייבו אתכם להחזיק שתי מכוניות וכי אתם תצטרכו לנסוע הרבה יותר זמן למקום העבודה שלכם וזאת עקב העובדה כי רוב אזורי הכפר בשרון מרוחקים מאוד ממקומות העבודה והתעסוקה. לעומת זאת בעיר קיימים מקומות תעסוקה רבים יותר וגם הרבה יותר קל להגיע אל מקומות עבודה אלו.

3)      תחושת קהילה

עד עכשיו ראינו כי למגורים בעיר יש יתרונות על פני מגורים בכפר באזור השרון, אך ללא ספק אתם צריכים לזכור כי בכפר יש תחושת קהילה הרבה יותר חזקה. לרוב בכפר אתם תכירו את כלל האנשים ויהיו לכם חיי חברה הרבה יותר מפותחים וטובים וזהו משהו שאתם צריכים לזכור.

4)      דירות למכירה ברעננה – מה ניתן לומר עליהן?

חשבנו כי יהיה זה נכון להביא כדוגמא דירות למכירה ברעננה. רעננה ממוקמת באזור מרכזי וקרובה לגוש דן כך שלא יהיה קושי רב למצוא תעסוקה בה. כיום התשתיות ברעננה השתפרו בצורה מהותית וניתן לומר כי אתם לא צריכים להיות מוטרדים מנושא זה. אך יש לזכור כי לרוב דירות למכירה ברעננה יהיו יקרות גם אל מול ערים אחרות בשרון וזה משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.

5)      מגורים ביישובי עמק חפר – מה ניתן לומר עליהם?

לצד רעננה חשבנו כי יהיה זה נכון לדבר על מגורים ביישובי עמק חפר ששוכנים גם כן בשרון. מה שבולט בעמק חפר זו העובדה כי מדובר במועצה במרכז הארץ עם נופים משגעים ואווירה חמה במיוחד. אך גם בעמק חפר יהיה לכם קושי למצוא דירה זולה וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת ולחשוב עליו לעומק.

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏