שיקום מבנים מסוכנים פרויקט העלות שווי נדלן

החיים בכפר
שיקום מבנים מסוכנים פרויקט העלות שווי נדלן

 בישראל יש אלפי בניינים מסוכנים הזקוקים לשיקום מאסיבי וכדאי שמישהו יתעורר לפני שיקרה פה אסון נוראי. מדינת ישראל מומחית בוועדות חקירה לאחר אסונות ובהסקת מסקנות לאחר שקורה אסון רציני, אך בנושא של שיקום מבנים מסוכנים אסור לחכות לאסון ואנו צריכים להקדים תרופה למכה ולהתחיל בשיפוץ המבנים המסוכנים. על הממשלה להתערב בנושא ולהתוות מדיניות לעיריות בכדי שאלו יפעלו ויתחילו לחייב תושבים לשפץ את בתיהם המסוכנים. אם לא יחול שינוי דרסטי במצב הרי שאנו עלולים לראות קריסה של עשרות מבנים על תושביהם ואז לא יעזרו עתירות לבג"ץ ולא פניה אל המשטרה שתטפל במחדל מכיוון שהאסון כבר קרה. אם אתם גרים בבניין מסוכן אזי בשום פנים ואופן נדלן לא כדאי לחכות לכם עד שהעירייה תכריח אתכם לטפל בו אלא כדאי לכם כבר עתה לפנות אל קבלן שישקם את הבניין שלכם. כך תבטיחו כי תגורו בבניין בטוח וכך לא תצטרכו לחשוש כל פעם שאתם נכנסים לבניין שהבניין עומד לקרוס עליכם. זה יועיל לשקט הנפשי שלכם ולאיכות החיים שלכם וישפר את חייכם במידה ניכרת. אל תשאלו למה נדלן לא פעלנו ולמה חכנו אלא נקטו בפעולה מידית וזאת בכדי להבטיח כי אתם גרים בבניין הבטוח ביותר שיש.

שיקום מבנים מסוכנים – זה הזמן לצאת לקמפיין להגברת המודעות נדלן

העניין הוא שאזרחים רבים אינם מודעים לעובדה כי הם גרים בבניין מסוכן וכי עליהם לבצע שיקום מבנים מסוכנים. כך יוצא כי אזרחים אלו ממשיכים לגור בבניין מסוכן ומסכנים את חייהם יום יום. לצורך שינוי המצב ובכדי להבטיח כי האזרחים יתעוררו על משרד השיכון לצאת בקמפיין מקיף הן בעברית והן בערבית בכדי לעורר את המודעות של האזרחים אשר יבינו כי אם הם גרים בבניין ישן הם חייבים לבחון את הנושא ולטפל בו בהקדם. רק קמפיין ממוקד יציל כאן חיים ויבטיח כי לא נבכה על הנפגעים הבאים בעת התמוטטות בניין ואת זאת חשוב מאוד לזכור. ישנם דברים שאסור לזלזל בהם ובניין מסוכן הוא ללא ספק אחד מהם שיקום מבנים מסוכנים .

שיקום מבנים מסוכנים נדלן – שימו לב לתכנון השיקום

שימו לב הדבר החשוב נדלן ביותר כאשר אנחנו מדברים על שיקום מבנים מסוכנים הוא הנושא של תכנון השיקום. בכדי להבטיח כי השיקום יתבצע על הצד הטוב ביותר ובצורה איכותית יש להבטיח כי השיקום יתוכנן כראוי על ידי מהנדס ואדריכל המנוסים בשיקום מבנים ואשר יש להם את הידע כיצד לעשות זאת נדלן.

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏