עוברים מהעיר אל הכפר? תתכוננו לקניות

החיים בכפר
עוברים מהעיר אל הכפר? תתכוננו לקניות

 כבר כמה שנים שאתם חיים את חייכם בעיר הגדולה, במירוץ שלא נפסק אחר הנאות, עבודות גדושות לחצים והמרדף אחר הכסף הגדול. האנרגיה שאתם מוציאים על העיר הגדולה גוזלת מכם את האנרגיה האישית שלכם והיכולת להגיע לשלווה ורגיעה.

עם הזמן, אתם מתחילים להרגיש את השחיקה, את העייפות הנובעת מעיסוקי העיר הגדולה ופוצחים בחיפוש אחר השקט והשלווה שלרוב, מעניק הטבע. צורת התיישבות אהובה היא הכפר. בכפר נותנים דגש רב לטבע ולעבודות המשק. מעין יחידה שיתופית בה כולם נותנים יד אחד לשני.

החלטנו לעבור לכפר, מה אנחנו צריכים לדעת?

בראש ובראשונה, עליכם לדעת כי החיים בכפר אינם דומים כלל וכלל לחיים בעיר. לכפר יש חיי קהילה פוריים, כולם מכירים את כולם, ולכולם השותפות באירועים ומופעים. ומנגד, העיר, מבחינת חיי הקהילה שלה, קרה יותר ומנוכרת. לרוב חבריך הקרובים יגורו בקרבת מקום ואלו יהיו האנשים הקבועים אותם אתה פוגש. הסיכוי לקיים חיי קהילה מורחבים יותר בעיר הוא אפסי.

איזו עבודה אפשר למצוא בכפר?

כיוון שאחת מהגדרות הכפר היא עשייה, בעצם כל דבר שתראה בכפר הוא אופציה לעבודה. בין אם זה משק, מכולת, בנייה וכמו כן גם קיימת האפשרות לעבוד במועצה המקומית, תלוי ברזומה שלך. חשוב לציין כי כפר עומד בפני עצמו ולא דורש כל תמיכה מאנשי החוץ. לכן, כל דבר שמשתבש בכפר, אנשי הכפר מטפלים בשיבוש בעצמם.

מה בעניין תשתית החשמל של הכפר? האם אפשר להסתמך עליה?

משהחלטתם לעבור לכפר, התמקמתם ומיקמתם את כל רהיטי הבית במקומם, יש לוודא כי אביזרי חשמל תואמים את חוזק נקודות החשמל של הבית. במידה ולא קיימת ההתאמה, רכשו ממירים, קנו שקעים חסכניים בחשמל וודאו שארון החשמל תקין ואין כל תקלה הנראית לעין שלכם, או לעין חברת החשמל.

אמנם המונח 'כפר' הוא די ישן, כפרים שלמים שידרגו את עצמם ואת תשתיות החשמל שלהם, ובמקום לעשות פעולות כפולות ומכופלות הם משתמשים באביזרי חשמל שונים ומגוונים בכדי לתעל את עבודתם במשקים השונים. ניתן גם לקחת בחשבון כי חשבון החשמל בכפר יהיה נמוך ברמה ניכרת מחשבון החשמל שקיבלתם בעיר.

זכרו, אמנם אתם נמצאים בכפר אך אין זה אומר שאתם צריכים להרגיש כך כל הזמן. קיימים סוגים שונים של אביזרי בית מודרניים וחדשניים שיוכלו לתעל את מראה הסלון, חדר השינה או כל חדר שאתם חפצים לעדכן. קיימים המון קישוטים מדליקים לבית הזקוקים לנקודת חשמל.

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏