החיים בכפר
5 המלצות חשובות לפני קניית נכס באזור השרון

 

קניית נכס היא אירוע חשוב ומרגש בעבור כולם, במיוחד אם מדובר בנכס באזור השרון – אזור שנחשב למבוקש ואטרקטיבי מאוד. יחד עם זאת, לפני רכישת דירה בשרון מומלץ לשים לב לכמה דגשים שנביא בפניכם במאמר זה.

התייעצות עם גורם מקצועי בטרם רוכשים דירה / נכס באזור השרון

יש היום בתחום הנדל"ן יועצים שונים שיוכלו לסייע לכם בתהליך רכישת הדירה. למשל, התייעצות עם יועץ משכנתאות תוכל לקדם אתכם משמעותית ולעזור לכם בכל הנוגע ללקיחת הלוואת המשכנתא מהבנק.

במידה ואין לכם צורך בכך, דלגו להמלצה הבאה, אך אם אתם שוקלים לקחת משכנתא, אנו ממליצים בחום ליצור קשר עם יועץ פרטי למשכנתאות שיוכל לקדם את התהליך מול הבנק באופן מקצועי ואמין שיהיה לטובתכם. באופן זה תוכלו לחסוך המון כסף עתידי.

צרו קשר עם עורך דין עוד לפני שאתם חותמים על החוזה

ככלל, מומלץ להיוועץ בעו"ד לפני רכישת הנכס וזאת בכדי שעורך הדין יבצע עבורכם בדיקה מקיפה בכל הנוגע להיבטים החוקיים והמשפטיים. בעת רכישת דירה חותמים על הסכם קנייה ומכר, הסכם זה מכונה גם חוזה.

לא תמיד האדם הפשוט ידע להתמודד עם החוזה וכך הוא עלול לפספס סעיפים חשובים. עורך הדין ידע להבחין בנקודות בעייתיות ולהסב את תשומתם ליבכם לכך, לייעץ לכם איך להתנהל ואולי אפילו ימנע מכם לבצע עסקה בעייתית.

בנוסף, עו"ד יוכל להוסיף או להסיר סעיפים ולאפשר לכם להתקדם באופן התקין ביותר מול המוכרים או הקבלן ממנו אתם שוקלים לרכוש דירה.

מה חשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה באזור השרון?

יש לא מעט דברים שחשוב לבדוק לפני שקונים דירה חדשה באזור השרון. למשל: בדקו את האזור בו הדירה נמכרת, האם הוא אטרקטיבי ומתאים לכם ולמשפחה שלכם? האם יש פוטנציאל למכירה עתידית?

האם זהו אזור שיש בו בתי ספר, מוסדות לימוד וכדומה. חשוב מאוד לוודא נקודות אלו ולא להתרשם רק מהמראה של הדירה והאופציות שיש בה.

בנוסף לכך, חשוב שתבדקו את האוכלוסייה באזור וניתן לעשות זאת על ידי בדיקה מהירה ברשת האינטרנט, באתרים המספקים מידע על אוכלוסיות – ילדים, משפחות וכדומה.

ערכו בדיקת רקע על הקבלן שמוכר את הדירה

על מנת להימנע מעוקץ או מקנייה שתוביל לבעיות, רצוי לבדוק מיהו הקבלן שמוכר לכם את הדירה. לצערנו, לא פעם קרו מקרים בהם רוכשים מצאו את עצמם במצב מתסכל ומרגיז לאחר ששילמו סכומי כסף נכבדים.

בכדי להימנע מבעיה שכזו, תוכלו לבדוק את הרקע של הקבלן, להתייעץ עם לקוחות אחרים שרכשו מהקבלן בעבר, לקרוא ולבדוק על עבודות ופרויקטים אחרים של הקבלן ואף לגשת פיזית ולהתרשם ממבנים אחרים שנמכרו בעבר על ידי קבלן זה. ככל שתעמיקו בבדיקה כך תהיו יותר משוכנעים ובטוחים כי אתם מבצעים עסקה נכונה.


« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏