מציאת נכסים באמצעות מוכרת נכסים

החיים בכפר
מציאת נכסים באמצעות מוכרת נכסים

 

 
בשונה מגאדג'ט חדש, פריט לבוש או מוצר חשמלי שאתם רוכשים בתוך כמה דקות, רכישת בית היא רכישה המבוססת על תהליך מתמשך. חיפוש בית אינו חיפוש קצר, תוך שהוא מצריך מכם לאפיין בבירור ודיוק את הצרכים והרצונות שלכם. 
אם גם אתם מוצאים עצמכם כבר זמן רב בחיפושים אחר בית החלומות שלכם ומתקשים למצוא אותו, כדאי בהחלט לבחון את האפשרות של עבודה אל מול מוכרת בתים. המוכרת מתמחה בהצגת נכסים ומכירתם, ועבודה מולה יכולה לקדם אתכם צעד נוסף אל עבר הבית החדש שלכם.
 

התקציב שלכם, העבודה של המוכרת

אז איך עובד התהליך? ראשית, יהיה עליכם להציג תקציב. מובן כי לבית אין מחיר פיקס, אלא שכל בית בעל מפרט שונה ומאפיינים שונים. בכדי שיהיה ניתן למקד את החיפוש בצורה יעילה יותר, עליכם לדעת ברמה התחלתית משוערת, כמה כסף עומד לרשותכם. התקציב הזמין לכם למעשה מאפשר למוכרת הבתים להציג לכם את האפשרויות הרלוונטיות לכם בלבד.
 

מיקוד על הצרכים והדרישות שלכם

מוכרת הבתים תסייע לכם לאפיין את הצרכים שלכם:
  • באיזה אזור אתם מעוניינים לגור?
  • בכמה חדרים אתם מעוניינים?
  • האם חשובה לכם הסביבה בתוך האזור הספציפי?
  • עד כמה חשובה לכם החצר / מרפסת?
  • האם אתם מעוניינים בבית עם כמה מפלסים או מפלס אחד?
כל שאלה שכזו למעשה מאפשרת למוכרת הבתים ליצור מעין סקיצה המדמה בית החלומות שלכם. כך, יוצגו בפניכם אך ורק הבתים העונים לדרישות. היתרון? חיסכון אדיר בזמן, שכן אינכם צריכים לגשת ולראות בתים עצמאית ולבחון את טיבם, אלא שמראש מוצגים לכם אך ורק הבתים שהמוכרת מאמינה כי הם עונים על דרישתכם.
 

מוכר הבתים מסייע בכל תהליך המשא ומתן

בנוסף, אינכם צריכים לעמוד אל מול בעליו של הנכס בכל הקשור לתהליך המשא ומתן. מוכרת הבתים מתפקדת גם כגורם מתווך שמטרתו להגיע אל העמק השווה – הודות לו יהיה ניתן להוציא את העסקה לפועל. המון פעמים ישנן מחלוקות על המחיר ההתחלתי המבוקש, אך בעת שיש מי שמייצג אתכם ופועל למענכם, ישנה סבירות לא קטנה בכלל כי יהיה ניתן להגיע לפשרה שתוציא גם אתכם, וגם את המוכר מרוצים.
אם כדי תהליך גם אתם מגלים תשוקה רבה לעולם הנדל"ן ומכירת הבתים, תוכלו להירשם אל לימודי נדל"ן מעשירים. הלימודים מועברים בשעות נוחות וגמישות, תוך שתוכלו ללמוד על השקעות, ניהול משא ומתן, איך בוחרים נכס להשקעה וכן הלאה.
 
« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏