יוון, היעד החם בעולם הנדל"ן

החיים בכפר
יוון, היעד החם בעולם הנדל"ן

 כל מי שעוד זוכר את הקולות מהמאהל ברוטשילד או סתם מעורה באקטואליה לא יתפלא מההכרזה הבאה - מצב הנדל"ן בארץ מאוד לא יציב. הרפורמה של כחלון שמבריחה את המשקיעים ומחירי הדירות הגבוהים, הפכו את ישראל למוקצית מחמת מיאוס בכל הקשור לנדל"ן וכך משקיעים ישראלים רבים מתחילים לפזול אל אירופה ולחפש שם השקעות משתלמות. 

יוון הופכת לזירה מרכזית לרכישת נכסים

 
מדינות רבות באירופה עדיין מתאוששות ממשבר המשכנתא של 2008 ומזמינות אפשרויות מרתקות למשקיעים שיוכלו להרוויח יפה מהשקעות
אטרקטיביות ומצד שני יסייעו לאישוש הכלכלה. יעד התיירות האהוב על הישראלים מאז ותמיד, הלא היא יוון, הוא גם אחד מזירות ההשקעה הכדאיות ביותר. אמנה כלכלית עליה חתומות ישראל ויוון מאפשרת לכם לרכוש נכסים ביוון ללא תשלום מס שבח, בתשלום מס רכישה של  3% בלבד וללא כפל מס, כלומר, תחויבו לשלם מיסים אך ורק ליוונים. אמנם ישנם כבר אזורים בהם מחירי הנדל"ן ביוון כבר לא אטרקטיביים כמו פעם, אך באזורים פופולריים רבים כמו האי לפקדה, וכן גם בערים המרכזיות באתונה ובסלוניקי, ובחצי האי פיליון השוכן ביניהן, תוכלו למצוא מגוון דירות ונכסים באזורים מרכזיים ובמחירים סבירים טובים בהחלט למטרות השקעה שונות ומגוונות:
 

דירות מגורים

החוב העצום שהייתה חייבת יוון לאיחוד האירופי ומדיניות הצנע שנקטה גרמה לצניחה של 50% במחירי הנדל"ן. בנוסף, חלה ירידה בביקוש לקניית בתים עקב חוסר היכולת של רוב האזרחים לרכוש בית משלהם ולכן כתוצאה מכך גם עלייה חדה בביקוש להשכרת דירות. בחישוב מהיר קל להבין שרכישת נדל"ן ביוון תכניס אתכם לשוק בו קנייה היא אטרקטיבית והדרישה להשכרה גבוהה ואכן תוכלו ליהנות מתשואה של עד 12% מנכס שכזה, לעומת כ-4% שהייתם מפיקים מנכס בישראל. מצד שני, הכלכלה היוונית במגמת התייצבות והתאוששות מה שמבטיח שללקוחות העתידיים שלכם יהיה כוח קניה הולך וגובר, כך שעכשיו הוא הזמן לבצע רכישה לפני שיהיה מאוחר מדי. 
 

דירות סטודנטים

המשבר הכלכלי היווני צמצם את יכולתן של אלפי משפחות יווניות לשלוח את ילדיהן ללימודים גבוהים מחוץ למדינה. כתוצאה מכך, נוצר מספר עצום של סטודנטים ביוון. לכן הביקוש לדירות סטודנטים באזור אתונה וסלוניקי הולך וגובר ומהווה קהל יעד רחב ואיכותי להשכרת דירות.
 

דירות נופש

כתוצאה מהגבלות רבות של הגוש האירופי על הסחר עם יוון, הכנסתה העיקרית של המדינה מגיעה מתחום התיירות. מיליוני תיירים נוהרים אל הפנינה הים תיכונית הזו על מנת ליהנות מהחופים המרהיבים, האטרקציות והדילים המשתלמים וההיסטוריה העתיקה. 
 
בתי המלון אינם עומדים בכמות התיירים ההולכת וגדלה ולכן קיים שוק נרחב ביותר לדירות להשכרה לטווח קצר. תוכלו לרכוש דירות באזור אתונה או סלוניקי ולהשכירן בכ600-1000 אירו למ"ר, או ללכת בגדול עם וילה רחבת ידיים בכפר עם נוף עוצר נשימה בחצי האי פיליון שהרבה תיירים יחלמו להשכיר לחופשה חלומית - השכרה פר יום דרך AirBnB היא רווחית מאוד ותהפוך להשקעה מכניסה ביותר.
« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏