עם סכום כסף של כ- 100 אלף ₪ אמנם לא תוכלו לרכוש נכס, אבל עומדת בפניכם האפשרות להיות שותפים בהשקעות נדל"ן שמבוצעות מטעם קרנות מתמחות. לפרטים נוספים, כנסו לאתר!

החיים בכפר
איפה כדאי לך להשקיע את הכסף שלך?

איפה כדאי לך להשקיע את הכסף שלך?

עשיתם בשכל ודאגתם לחסכון שנצבר ותפח, עכשיו צריך להחליט איפה תשקיעו אותו על מנת להניב תשואה איכותית ויפה. ישנם כמה כיוונים שונים שניתן לפעול בהם כאשר עומדים בפני החלטה כזאת, החל מהשקעה בבורסה ועד להשקעה בנדל"ן כגון בית במושב למכירה או מקומות חניה. חלק מהאפשרויות העומדות בפניכם תדרושנה יותר עבודה שתבוא לידי ביטוי בתהליכים בירוקרטיים, כאשר לעומת זאת ישנן אופציות אחרות ומעט פשוטות יותר, לפחות ברמת הרעיון.

 

השקעה בבורסה

כל חייכם שמעתם על השקעות בשוק ההון, אך כעת יש בידיכם סכום כסף שבגללו שווה להיכנס פנימה ולראות במה באמת מדובר. ההליך עצמו נוטה להיות די פשוט, עם אפשרויות תשואה יפות, אך מדובר בתחום עם רמת סיכון שעולה ככל שניסיונכם קטן יותר. אם אתם מקבלים החלטה להשקיע את כספכם בשוק ההון במקום השקעה בבית במושב למכירה למשל, עשו זאת באמצעות יועץ השקעות או באמצעות חברה מוכרת מהתחום, שיעזרו לכם לבצע השקעות נכונות בעלות סיכון נמוך.
 

השכרת מקומות חניה

כאשר יש לכם סכום כסף גדול שממתין לניצול יעיל, אפשר לחשוב מחוץ לקופסה ולנצל מצבים מסוימים, כמו מצוקת החניה המוכרת היטב ברוב ערי המרכז. ישנו פוטנציאל רווחי גדול ברכישה של מספר מקומות חניה והשכרתם בתשלום למעוניינים. אם נתייחס ספציפית לתל אביב, ניתן לראות מצוקת חנייה גדולה ביותר שיכולה להוליד נכס מניב איכותי בדמות מקומות חנייה להשכרה.
החיסרון היחסי באפיק השקעה זה זאת העובדה ששטחי חניה למכירה הם לא מצרך נפוץ כל כך, מה שמצריך בדיקה וחיפושים. גם בערים הסובבות את תל אביב, כמו חולון, בת ים וראשון לציון, ישנה מצוקת חניה שיכולה לחשוף אתכם להזדמנויות השקעה דומות.
 

השקעה בנדל"ן ונכסים

עם סכום כסף של כ- 100 אלף ₪ אמנם לא תוכלו לרכוש נכס, אבל עומדת בפניכם האפשרות להיות שותפים בהשקעות נדל"ן שמבוצעות מטעם קרנות מתמחות. ישנן קרנות בארץ שמשקיעות בנדל"ן מסחרי שאינו מיועד למגורים, כאשר המשקיעים שעובדים עם הקרנות נהנים מתשואה של 8%-9% מההשכרות אותן הקרן מבצעת. על מנת להשקיע בקרנות אלו צריך למעשה לרכוש מניות של החברה. פעולה זו חושפת את המשקיע גם לנפילות שעשויות להתרחש מדי פעם והיא ככל הנראה בטוחה פחות מהשקעה בבית במושב למכירה, אבל הנתונים ההיסטוריים מראים לנו שמשקיע סבלני שאינו חושש מנפילות בדרך, ייהנה מהשקעה טובה לטווח הארוך.
השקעה בבית במושב למכירה גם היא אופציה ששווה לבדוק כאשר מחפשים אפיק השקעה נדל"ני, שכן ניתן יהיה להניב תשואות נאות מהשקעה שכזו. בנוסף, בשנים האחרונות הוקמו קרנות נדל"ן שבהן מתאפשר למשקיעים להשקיע את כספם באמצעות הקרן בפרויקט מניב שאותו ניתן לבחור לאחר שהקרן מספקת את הנתונים. חשוב לבדוק היטב את הקרן ואת הפרויקטים שבהם היא משקיעה לפני שמקבלים החלטה להשקיע את הכסף באמצעותה.
 

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏