מפקח בניה בשרון

החיים בכפר
מפקח בניה בשרון

מפקח בניה בשרון

מהו תפקידו של מפקח בנייה ומדוע חשוב לשכור איש מקצוע זה? ובכלל: כיצד מוצאים אדם אמין עבור פיקוח? אם אתם נמצאים בתהליכי בנייה ושיפוצים, כדאי שתדעו יותר על התחום ועל בחירות נכונות! 

 

מפקח בניה בשרון – ככה תמצאו איש מקצוע טוב

ביצוע תהליכי בנייה ושיפוצים, דורש לא מעט מאמץ ואנרגיה החל מהצורך בתכנונים, עלויות בנייה גבוהות, קבלת אישורים, קבלת משכנתא במקרה של בניית בית פרטי ושאר תשלומים, בירוקרטיות ופעולות שיש לצלוח. 
כאשר הנכס שלכם נמצא בבנייה, אתם בוודאי רוצים לדעת כי הכל מנוהל כשורה, וזאת כדי שימי הבנייה לא יתארכו: מה שיצריך זמן, כסף ומשאבים נוספים. 
כדי למנוע עיכובים או תקלות בעת התהליך, רבים שוכרים שירותים של מפקח בנייה בשרון או בכל אזור בו מתרחש התהליך. אבל מה זה בכלל מפקח בנייה? 
אדם זה הינו מהנדס מקצועי כמו גם קונסטרקטור שתפקידו לוודא כי כל מהלך הבנייה מתבצע בצורה נכונה. המפקח מבצע סקירה של המבנה וחוזקו, בדיקות תשתיות על ידי צילומים, בדיקות מידות ויציבות באמצעות מכשירים מתקדמים, המפקח בודק דיוקים באמצעם פלסים מקצועיים ולאחר כלל הבדיקות: מקנה לבעל הנכס דוח מפורט אודות ליקויים או תקלות שנמצאות במבנה. 
מפקח בנייה, מלבד היותו אדם מקצועי שבודק ליקויים, הוא גם איש מקצוע שיאפשר פתרונות ראויים עבור כל תקלה, כך שהתהליך יתרחש בצורה מהירה יותר. 
 

אז כיצד בוחרים מפקח בנייה בשרון?

אם אתם בוחרים בשירות, חשוב לשים לב לכמה דגשים בעת בחירת איש המקצוע, ביניהם: 
רישום בפנקס הקבלנים – בחרו מפקח בנייה רשום בפנקס הקבלנים. רישום זה יעיד כי מדובר באיש מקצוע מומחה בתחומו, אשר לו כלל התעודות וההכשרה בתחום. בנוסף ישנן חברות בנייה מקצועיות שמציעות שירותי בנייה כמו גם פיקוח במהלך בנייה ושיפוצים. גם כאן חשוב לבחור בקבלן רשום. קבלן רשום הוא כזה שנבדק על ידי משרד השיכון והבינוי, תוך שהוא סווג לפי היכולות שלו והיקפי עבודתו על ידי מנהלי הפנקס. 
המלצות – נסו לקבל המלצות אודות מפקחי בנייה טובים. נסו לבדוק באתרים העוסקים בחיפוש בעלי מקצוע איזה מפקח בניה בשרון נחשב טוב ואמין. עוד תוכלו לנסות לחפש המלצות מחברים או קרובי משפחה, כמו גם ברשתות החברתיות. בחרו אדם אמין ועמדו על הסיבות לכך שהוא מומלץ. 
סיווג – שימו לב כי אתם בוחרים מפקח בנייה בשרון אשר הסיווג שלו מקנה לו לבצע פיקוח בסדר הגודל של המבנה שלכם. כפי שהזכרנו, קבלנים ומפקחים רשומים בפנקס הקבלנים ממוינים לפי הסיווג שלהם. לכן יש לבדוק סיווג והתאמה באתר של משרד הבינוי והשיכון או באתר של חברת הבנייה ושל המפקח עצמו. 
קבלת דוח מסודר – הקפידו לקבל מהמפקח דוח מסודר אודות ליקויים שישנם במבנה. באמצעות דוח מקצועי, תוכלו לאמוד את ההוצאות הצפות, להמשיך בתהליך בקלות, או להגיע עם הדוח אל תביעה לבית המשפט במידה והבנייה והשיפוצים השתבשו במידה ניכרת. באמצעות בחירה טובה וביצוע פיקוח בזמן שיפוץ, תוכלו לצלוח את התהליך בקלות! 
 

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏