5 מושבים מובילים בשרון שכדאי לכם להכיר

החיים בכפר
חמישה מושבים מובילים בשרון שכדאי לכם להכיר

השרון הוא ללא ספק אחד האיזורים המבוקשים ביותר למגורים בכל רחבי הארץ.. מדובר בפתרון נוח עבור כל מי שמבקש לברוח מהערים הגדולות אך עדיין רוצה להישאר קרוב מספיק למרכז הארץ בין אם בגלל עבודה או פשוט בגלל השירותים השונים והמגוונים שאפשר לקבל כשגרים במרכז.

אבל השרון הוא איזור גדול, שכולל בתוכו מושבים רבים שלכל אחד מהם יש אופי משלו ויכול לענות על צרכים שונים עבור תושביו. אז במיוחד עבורכם וכדי לעשות קצת סדר בנושא, רכזנו עבורכם רשימה של חמישה מושבים שבשרון  שכדאי לכם לדעת עליהם קצת יותר.

גאולים

כמושב בשרון שנמצא בתהליך הרחבה, מושב גאולים אשר ממוקם ליד כפר יונה וקדימה הינו מושב שקט בעל אורח חיים חילוני, שהוקם ע"י עולים מגרמניה וקיבל לתוכו בהמשך עולים יוצאי תימן. המושב הוקם ב- 1945 ונמצא תחת שיפוטה של המועצה האזורית לב השרון.
קרבתו לכביש שש, הופכת אותו לאידיאלי עבור אלו מכם שרוצים לוותר על הפקקים של הבוקר אבל לא לוותר על איכות החיים.

בורגתא

 בצפון השרון תוכלו למצוא את מושב בורגתא המוקף פרדסים ושדות. מדובר במושב שהוקם ב- 1949 ע"י עולים מטורקיה וכיום חיות בו  כ-250 משפחות. מדובר במושב שקט ויפיפה שמציע גם מעט תרבות לתושבי המקום – החל מגן הפסלים של יגאל התרבות, ועד טיילת יפיפה כדי שלא תצטרכו לוותר על הריצה או ההליכה היומית.

עין שריד

מושב עין שריד נמצא בתהליכים פיתוח סביבתיים מתמידים, שתורמים לפופלריות העולה שלו בקרב כל מי שמחפש בית בשרון. בשנים האחרונות הוקמו במושב כשתי הרחבות; הראשונה, ב – 1994, נקראה "עין השריד החדשה" וההרחבה השנייה הגיעה ב2009. המושב מונה כיום כ – 1,200 תושבים.

עין ורד

אחד מהמושבים האיכותיים והיוקרתיים ביותר באיזור השרון שנוסד ב – 1929 ע"י עולים מאירופה. עין ורד הוא מושב חקלאי הנמצא סמוך לתל מונד ולרעננה, ובעל תנועה ישירה לכביש 4 וכביש החוף. איכות החיים הגבוה במושב עין ורד הובילה לכך שכיום, הוא אחד המושבים שהמבוקשים ביותר באזור השרון.

בית יהושוע

בית יהושוע הוא ללא ספק מושב בשרון בעלת מעלות רבות – קרבה לתל אביב, תחנת רכבת סמוכה שדרכה אפשר להגיע בקלות לכל רחבי הארץ, בית ספר ברמה גבוהה ואפילו בית קפה קטן שהוא ללא ספק פינה קטנה של שקט במרכז הארץ הסוער.
 
מחפשים בית במושב בשרון? באיזבלה נשמח למצוא עבורכם את הנכס המושלם! צרו עמנו קשר עוד היום לפרטים נוספים!
 

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏