הרחבות במושבים

החיים בכפר
הרחבות במושבים

החיים במושב מציעים סביבת חיים אידאלית בעבור מבוגרים, צעירים וילדים כאחד. החלום על בית צמוד קרקע עם גינה ירוקה וילדים שמשחקים על הדשא משותף לישראלים רבים.

הביקוש הרב אל מול ההיצע הנמוך עורר פרויקטים של הרחבות במושבים, שכונות חדשות מחליפות את השטחים החקלאיים בגבולות המושב. התושבים החדשים שמצטרפים אל המושב מביאים עמם רוח צעירה, יוזמה ורוח טובה של חברות וערכי משפחה.

לקריאה על הרחבות במושבים סקירת מושבים בשרון 

פרויקט הרחבות במושבים

את תנופת הבנייה והפיתוח עורר בשלבים הראשונים ביקוש של בני המושב הצעירים לפתרונות דיור במושב. בנים ובנות של חברי מושב ביקשו להקים לעצמם בית במושב ולהמשיך להתגורר במקום, ההיצע המצומצם אל מול הביקוש הרב דרש את הרחבת המושב ובניית השכונות החדשות. השכונות שנבנו במסגרת הפרויקטים ושאר בתים למכירה במושבים זכו לביקוש רב ונמכרו בתוך זמן קצר במחירים גבוהים, מקבלי ההחלטות במושב מזהים את הפוטנציאל החברתי והכלכלי שטמון בתחום וממהרים לקדם עוד ועוד עבודות בנייה ופרויקטים במתכונת של הרחובות במושבים קיימים.

השקעות נדל"ן במושב

בתים למכירה במושבים כמו שדה ורבורג, עין שריד, חירות, צופית, בני דרור ורמות השבים נרכשים למטרת מגורים והשקעה. איתור בית מתאים לקנייה דורש הבנה בתחום וניסיון, טעויות עלולות לגרור הפסדים כספיים משמעותיים. כשמחפשים בתים למכירה במושבים חשוב להכיר מושגים כמו קרקע מנהל, הפשרת קרקעות, הרחבות מושבים והיתרי בנייה, לא כל שטח חקלאי אפשר יהיה להפוך למגרש לבנייה.

בדיוק מהסיבה הזו כבר בתחילת התהליך, עוד בשלב החיפוש הראשוני מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע ביניהם סוכני נדל"ן שתחום התמחותם היא בתים ונחלות במושבים וישובים באזור המבוקש. אנשי מקצוע אלי יודעים לפני ולפנים את חוקי המקרקעין, את ההתנהלות הבירוקרטית הצפויה מול הגורמים הממשלתיים ובאופן כללי יוכלו לנווט אתכם ללא תקלות משמעותיות בדרך אל הרכישה עצמה.

אל תקחו צ'אנס, מדובר בסכומים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים ולבזבוז אנרגיה אדיר. בסופו של דבר הרחבות ותוספות בנייה לא מדובר בהליך פשוט או הליך רגיל של רכישת נכס לכן ערכו השוואות, התייעצו ובצעו את העסקה הטובה והנכונה ביותר עבורכם ועבור המשפחה שלכם. 

 

ליצירת קשר עם איזבלה ברנס חייגו : 052-8580450 או השאירו פרטים בדף צור קשר באתר.

 

רוצים לשמוע עוד על הרחבות ותוספות בנייה? 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏