וילות במושבים

החיים בכפר
וילות במושבים

המגמה הרווחת בקרב זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים היא מעבר אל חיים ירוקים בכפר. וילות במושבים מציעות לדיירים איכות חיים שלא ניתן למצוא בערים הגדולות. הורים שמבקשים לגדל את ילדיהם הרחק מהכבישים הסואנים, ולהתעורר בכל בוקר לקול ציוץ הציפורים, יוכלו להגשים את החלום באמצעות פרויקטים מיוחדים של הרחבות במושבים.

המושבים של מרכז הארץ נחשבים לאזורים יוקרתיים למגורים. הבתים נמכרים ומושכרים במושבים בסכומי כסף גבוהים. וילות במושבים בשרון אפשר יהיה לרכוש במחירים נוחים יותר בהתאם לגודל השטח והמבנה הקיים.

אפשרות נוספת מלבד וילות לרכישת בית במושב טמונה בקניית מגרש ריק והתחלת בנייה עצמית. את הבית החדש אפשר יהיה לבנות בסגנון כפרי או מודרני, להוסיף בריכת שחייה ומגרש טניס או להקים גן ירק ומשק חקלאי קטן.

יתרונות של מגורים במושב

וילות במושבים מהוות נכס יקר ערך, שווי הבית והשטח עולים עם השנים וניתן יהיה למכור בעתיד את הבית במחיר גבוה יותר ממחיר הקנייה. המגורים במושב מעניקים להורים שקט נפשי, הילדים אינם משחקים בקרבת כבישים סואנים ואינם נחשפים לאוויר מזוהם ושאר מפגעי העיר הגדולה. הילדים שגדלים במושב זוכים לילדות קסומה, שעות ארוכות של משחק על הדשא הירוק, אוויר צח, פרפרים וציפורים ואווירה בטוחה ושקטה כמו שילדים צריכים.

אלו שמבקשים לשלב מגורים במושב עם המשך עבודה במרכזי התעסוקה של אזור המרכז יוכלו למצוא פתרון מתאים בפרויקטים של הרחבות במושבים. מדובר בשכונות חדשות שנבנות בקצה היישוב ומציעות חיים במושב עם גישה מהירה ונוחה אל כל דרכי התחבורה.

הבנייה במתכונת הרחבות במושבים פותחת בפני המשפחות הצעירות אפשרות חד פעמית לרכוש לעצמן בית במושב ולהעניק לכל בני המשפחה סביבת מגורים בריאה יותר.   

איזבלה, נכסים בכפר

כאשר אתם פונים למומחים אמיתיים בשוק הנדל"ן בכלל ובנכסים כפריים במושבים ובכפרים באזור השרון והמרכז אתם יכולים ליהנות מקיצורי דרך רבים לא רק בתחום החיפוש אלא גם בטיפול המהלכים הבירוקרטיים המורכבים הצפויים בהמשך. 

עוד בנושא : ציוד חקלאי

 

עוד על וילות באיזור השרון

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏