חיפוש בית למכירה בשרון

החיים בכפר
היכן כדאי לחפש בית למכירה בשרון?

היכן כדאי לחפש בית למכירה בשרון?

ישנן מספר דרכים לבצע חיפוש אחר בית למכירה בשרון. האינטרנט הוא כמובן האופציה הקלה ביותר שם ניתן לגלוש באתרי נדל"ן ומכירה ולחפש מודעות שונות. וישנה האפשרות לשוטט פיזית במושבים עצמם, לחוש את האווירה ועל הדרך לגשת אל לוח המודעות ולהתעדכן אילו בתים עומדים למכירה.

האופציה השלישית והטובה ביותר היא לפנות אל אחת מחברות הנדל"ן המקצועיות המתמחות באזור המושבים בשרון, סוכני החברות הללו מכירים כל בית ובית העומדים למכירה מקרוב, על יתרונותיו וחסרונותיו וגם את בעליו באופן אישי, ובאופן כללי יכולים להוביל אתכם יד ביד לאורך כל התהליך שלא פעם הוא מורכב וסיזיפי.

מה כדאי לבדוק טרם הרכישה?

רכישה של בית במושב דומה אך שונה לרכישת בית בעיר. כמו בכל סיטואציה נדלנ"ית אחרת גם כאן מדובר בנכס שעומד למכירה ויש לבדוק את הרקע שלו היטב ולשאול את כל השאלות.כמה זמן למשל מחכה הנכס לקונה, במידה ויש עיכוב יש לשאול מדוע ולבדוק האם מדובר בגורם קריטי (אישורי בנייה, נזקים בהיקף גדול מאד וכדומה).

כמו כן, בעיקר כאשר מדובר בבית למכירה במושב יש לבדוק את הבעלות של הנכס, האם הוא שייך למדינה, האם הוא מוחכר או לא, ואפילו האם הוא יושב על שטח של משק חקלאי למכירה למשל. לא פעם מתגלה כי אנשים מנסים למכור נכס שאינו שלהם באופן חוקי אלא מוגדר כקרקע של המדינה וכי אין להם כל אישור לבצע עליו עסקה כלשהי.

בדקו היטב את הדקויות הללו ושתפו את סוכן הנדל"ן שלכם בדאגות אלו על מנת שלא תמצאו את עצמכם בסיטואציה לא נוחה ולאורך זמן גם יקרה במיוחד.

כיצד מתבצעת הרכישה הסופית של בית במושב?

לאחר שכל הבדיקות הרלוונטיות נעשו ולאחר שהושגו הסכמים חד משמעיים משני הצדדים, זה המוכר וזה הקונה ניתן לעבור לשלב הבא, השלב המעשי. בשלב זה כמו בכל עסקה אחרת נחתם חוזה לרוב בנוכחות עורך דין מקרקעין , הכולל את כל האישורים והניירת הנדרשים לתהליך.

בסיומה של הפגישה לוחצים ידיים ומברכים במזל טוב. 

למעבר למשקים למכירה לחצו

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏