מושב בשרון - שטח אדמה למכירה

החיים בכפר
מושב בשרון - שטח אדמה למכירה

רבים מאיתנו אוחזים בחלום על בית פרטי בלב חצר מטופחת ורחבת ידיים בה יכולים הילדים להשתולל כאוות נפשם ועדיין נותר מקום לכמה בעלי חיים, עצי פרי ונוי ואם אפשר גם גינת תבלינים צנועה.

אבל בדרך למימוש החלום ניצבת מהמורה לא פשוטה: מציאת שטח אדמה למכירה שעליו ניתן יהיה לבנות את הבית אליו מתאווים במחיר שפוי היא מלאכה סבוכה. אנו חיים כיום במציאות בה הכלכלה אינה פועלת לטובת האזרח הקטן ובטח שלא תומכת ברכישת בית לזוגות צעירים או מבוגרים יותר.

 שטחים למכירה

היצע קטן, ביקוש גדול

ישראל היא מדינה קטנה: שטחה הכולל הוא מעט יותר מ- 22,000 קמ"ר שחלקם מוקצים לצבא, אחרים משמשים לחקלאות וצריך לזכור שלא כל האזורים הארץ אטרקטיביים למגורים. אם לוקחים בחשבון גם את הערים הגדולות והבינוניות, שמחיר הקרקע בהן מרקיע שחקים ולרובנו אין סיכוי לעמוד בו (מה גם שממילא הבנייה בהן רובה ככולה היא לגובה), הרי ששטח אדמה למכירה הוא מצרך יקר מציאות.

 

באופן פרדוקסלי משהו הביקוש לשטחים אלה דווקא עולה בהתמדה, בעיקר עקב הרצון של יותר ויותר בני אדם (בעיקר בעלי משפחות) להתרחק מהבטון, הרעש והזיהום המאפיינים את הערים הגדולות ולמצוא להם נחלה שקטה כשמסביבם טבע ושלווה.

 

להיות עם יד על הדופק

למרות ההיצע המצומצם והביקוש הער לשטח אדמה למכירה אין סיבה להרים ידיים ולוותר על החלום. על מנת להגשים אותו יש להצטייד בסבלנות – ובערנות מתמדת.

 חשוב מאוד להיות כל הזמן עם יד על הדופק ולשים לב לכל הזדמנות שנוצרת. לעתים, מושבים וקיבוצים בשרון מופשרים שטחים חקלאיים לטובת מגורים, במקרים אחרים יש מי שאינו מעביר את זכות הבניה לילדיו אלא מוכר חלק מהנחלה הפרטית שלו במושב בשרון, וישנן גם קרקעות שייעודן הוא עדיין חקלאות אולם יש סיכוי סביר כי בעתיד יוסבו למגורים ומי שיכול להתאזר בסבלנות עשוי לצאת נשכר אם ירכוש אותן.

 

את כל ההזדמנויות הנ"ל ניתן בהחלט לאתר בכוחות עצמיים דרך העיתונות או אתרי האינטרנט, אולם מי שמבקש לבצע רכישה מושכלת ומהירה באופן יחסי מומלץ שיפנה לאיש מקצוע בתחום הנדל"ן, ובפרט למי שמנוסה ומיומן בכל הקשור לשטחי אדמה למכירה במרחב הכפרי.

 

ייעוץ מקצועי שפותח דלתות לעתיד

חברות נדל"ן המתמחות בשטחים פרטיים למכירה או רכישה נהנות מזכות ראשונים בידיעת העסקה, הם מכירים היטב את השטחים המוצעים למכירה, את פרטי כל אחת מן החלקות, ואפילו מכירים באופן אישי את בעלי הנכסים והאדמות המוכרים אותם.

 

העובדות הללו הופכות ליתרון בעל עוצמה אדירה בתהליך המכירה. המלצתנו היא לפנות אל אחת מסוכנויות הנדל"ן המובילות באזור בו אתם מבקשים לרכוש שטח, לשתף אותם בתהליך הרכישה ולהיעזר בידע העצום שהם מחזיקים בו, הן לגבי שלב החיפוש והן לגבי תהליך הבירוקרטיה הצפוי לכם בעת הקנייה. לרוב חברות אלו עובדות עם קבלני שיפוצים קבועים, שלהם ניסיון רב בנייה ושיפוץ בתים, לכן אנו ממליצים לכם בנוסף, להעזר בחברות הנדל"ן גם בהיבט הזה, ולבקש המלצות על בעלי מקצוע מנוסים.

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏