בית למכירה בשרון - מעבר מהעיר למושב

החיים בכפר
עוברים לגור בשרון: סקירת היישובים המומלצים ביותר
 
תופעת נטישת חיי העיר הולכת וצוברת תאוצה, וזוגות רבים מחפשים פתרונות אשר יעניקו להם חיים שלווים במושב ירוק בו יוכלו לגדל את ילדיהם בכיף, אך עם זאת מקום מגורים קרוב למרכז, במרחק נסיעה שפוי ממקום העבודה. בעקבות כך קיים ביקוש הולך וגדל למושבים בשרון אשר עונים בדיוק על צרכים אלה ומשלבים חיים שקטים בטבע ממש בלב הציוויליזציה. מבין המושבים הרבים בשרון סקרנו את העיקריים שבהם, על אפיוניהם ויתרונותיהם.  
 

שדה ורבורג 

שדה ורבורג הוא קיבוץ חילוני אשר הוקם ב1938 על ידי עולים מגרמניה, ומונה כיום מעל מאתיים משפחות. כיוון שההרחבה הקהילתית האחרונה נעשתה ב2005, מתקיימת בקיבוץ אוכלוסייה מגוונת הכוללת חברים ותיקים מבוגרים לצד משפחות צעירות חדשות.
 
בקיבוץ קיימים מעונות ופעוטונים, כאשר בית הספר היסודי הקרוב נמצא במושב צופית הסמוך, והנוער לומד בחטיבה ובתיכון בקריית החינוך בית ברל. בשדה ורבורג תוכלו ליהנות מפעילות תרבות ענפה, שירותי דואר, מרפאה, מכולת, ספריה ואף בית כנסת. כמו כן מיקומו הגאוגרפי קרוב לכפר סבא ורעננה ומאפשר תעסוקה בערים הגדולות. 
 
בית במושב בשרון 

צופית

 
מושב צופית נוסד ב1933 והוא מונה כמאתיים משפחות. הוא ממוקם על גבעת צופית, ממנה נשקף נוף מהמם אשר משקיף לים התיכון. בצופית תוכלו ליהנות גם כן משירותי דואר, ספריה, מרפאה, מכולת, בית כנסת, מועדון נוער, גני ילדים ומעונות , כאשר יתרונותיו של צופית על פני מושבים אחרים הוא בית הספר היסודי הקיים במושב וחוסך את נסיעתם של ילדיכם לבית ספר במושב אחר. כמו כן מיקומו הגאוגרפי צמוד יותר לעיר הגדולה כפר סבא.
 

חרות

 
מושב חרות הוא אחד המושבים הגדולים בשרון והוא מונה כ- 300 משפחות, כאשר גם הוא בעל אופי חילוני. חברי המושב מתחלקים ביניהם במשמרות שמירה מסביב לשעון ומאפשרות לכם לישון בשקט. עוד אחד מיתרונותיו של המושב הוא בית ספר יסודי וחטיבה צעירה הקיימים בו. בין שירותיו הוא מציע מרפאה, דואר, ספריה מועדון נוער, וכן דיור מוגן לגיל הזהב. חסרונו הבולט הוא מיקומו הגאוגרפי, אשר מעט רחוק יותר מהערים הגדולות בהשוואה למושבים אחרים, אך הוא עדיין נמצא במרחק נסיעה קצר מכל ערי השרון המרכזיות.  
 

מושבים נוספים

 
אם אתם מחפשים אופציות נוספות, ישנם עוד מושבים בשרון בהם תוכלו לחפש בית לקנייה או השכרה ביניהם גן חיים, בצרה, עין ורד, משמרת, בני ציון, נווה ירק, וכמו כן קיימים מושבים הסמוכים יותר לחוף הים התיכון כמו בית ינאי, מכמורת, חופית ועוד. 
 

איזבלה, נכסים בכפר

 
איזבלה חיה ברנס מעמידה לרשותכם ידע רב וניסיון של עשרות שנים במקצוע. איזבלה תלווה אתכם באופן אישי ותסייע לכם לבחור את המושב המתאים לכם ביותר ולאתר את הבית במחיר האטרקטיבי ובמצב האופטימלי.
 
איזבלה, נכסים בכפר, בטלפון 052-8580450 או באמצעות דף צור קשר באתר.
« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏