המלצות קונים אשר רכשו משק או בית בשרון

החיים בכפר
המלצות קונים

ברוכים הבאים לעמוד ההמלצות של איזבלה נכסים בכפר כאן תוכלו לקרוא על המלצות הלקוחות שאיגדתי במשך הזמן.


מצאתי את הבית הראוי, סוף סוף !!

איזבלה ליוותה אותנו מספר שנים הן במציאת בתים להשכרה והן במציאת המגרש עליו בנינו את ביתנו. היא היתה סבלנית אמפתית והשתדלה להתאים את עצמה לשעות שהיו נוחות לנו. לאחר שהתקבלה החלטה על המגרש היא ליוותה אותנו במשא ומתן מול המוכר, בחתימה על החוזה הסופי ובהכנה לועדת קבלה במושב. איזבלה משרה אמינות ותחושה שהיא איתך לאורך כל הדרך!

לאיזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת רויטל מצופית
ב
ציון 5

התחדשנו בזכותך - תודה רבה לאיזבלה


איזבלה היתה המתווכת בעסקת מכירת הבית שהיה לי במושב גן חיים. הכרתי את איזבלה כמתווכת וכאישה נעימה, מסורה ובעלת סבלנות רבה. היא תמיד הראתה את הבית ללקוחות שפנו אליה והקדישה רבות להסברים וסיורים נוספים בבית. תמיד בחיוך והקשבה ביחסה אלי כמוכרת, היא הקדישה הרבה זמן לתאר ולהסביר בהרחבה את תהליכי המשא ומתן שהתקיימו. והכי חשוב - איזבלה הביאה את הקונים לבית !!

לאיזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת יעל שפירא מושב גן חיים
ב
ציון 5

 

לאיזבלה נכסים בכפר - מכירת בית במושב שדה ורבורג


איזבלה הצליחה למכור את ביתי במושב תוך 3 ימים !!! מאגר הלקוחות שלה הביא ללקוח הנכון בזמן קצר ובמחיר הוגן !

לאיזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת רונית סגל מושב שדה ורדבורג
ב
ציון 4.9

המלצה חמה של משפחת לביא - מושב שדה ורבורג


הכרנו אותך בעיסקה המשמעותית הראשונה שלנו במושב לאחר שניסינו תקופה ארוכה בכוחות עצמנו ללא הצלחה. גילינו אדם אמין, מקצועי , מנתח ומוצא את הלקוח הרציני והמתאים לכל עיסקה. עסקים עושים בין אנשים, ואת מתווכת תוך כדי דגש על יחסי אנוש וברגישות. בעיסקה של מכירה וקנייה של בית מעורבים חיים של משפחות שלמות. כשאת בסביבה אין לחץ, יש אוזן קשבת, נעימות ואמינות. נהננו להיעזר בשירותיך וההוכחה לכך שאת נכסינו מצאנו דרכך. תודה על הכול!  מיובל רותם רעות חלי ודרור.  

לאיזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת משפחת לביא
ב
ציון 5

מתל אביב למושב - המלצה מזוג ששכר דרכי משק במושב שדה ורבורג לאחר רכשו דרכי בית במושב שדה ורבורג


חשבנו לעבור למושב זה היה רק רעיון, לראות ירוק ומרחב מול העיניים. פנינו לאיזבלה והיא הראתה לנו משק להשכרה במושב שדה ורבורג שתאם בדיוק את התמונה שדמיינו. אחרי הרבה נכסים שראינו זה היה בדיוק מה שחלמנו עליו! אחרי שנה גילינו שאנו נהנים לגור במקום הקודם . חזרנו לאיזבלה והיא ליוותה אותנו גם ברכישת הבית במושב שדה ורבורג. הליווי שלה היה מקצועי ומיומן והיא ליוותה את כל התהליך, כולל השגת תכניות ואישורים עד לשלב חתימה החוזה. התרומה שלה לעיסקה הייתה הרבה מעבר להצגת הבית בלבד, זו מתווכת מסוג אחר! 

איזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת אדם ואביטל לויט
ב
ציון 4.9

תודה שמכרת את המשק שלנו במושב שדה ורבורג !


אנו רוצים להודות לאיזבלה שטיפלה במכירת המשק שלנו במושב שדה ורבורג. למצוא את הקונה המתאים למשק זה דרושה מומחיות  בשיווק נכון, קשרים והרבה סבלנות ! איזבלה במשך תקופה ארוכה טיפלה בשיווק המשק עד שמצאה את הלקוח המתאים. בנעימות וברגישות היא ליוותה את כל שלבי העיסקה עד חתימתה.

לאיזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת משפחת אסף מושב שדה ורדבורג
ב
ציון 4.8

המלצה ממשפחת הררי המקסימה


איזבלה ליוותה אותנו בחיפוש הבית המתאים לנו במושב. התהליך היה ארוך ונדרשו כמה שנים עד שמצאנו את הבית שאהבנו. בנחישות ובהתמדה איזבלה הציעה לנו במהלך השנים בתים חדשים שיצאו לשוק במושבי השרון. היא לא ויתרה עד שהגענו לבית המקסים שלנו במושב בצרה.

לאיזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת משפחת הררי
ב
ציון 5

תודה על העזרה במכירת הבית - טלי שמש ממושב עין שריד


איזבלה עזרה לי במכירת הבית במושב עין שריד. בזכות היחסי אנוש המצויינים שלה, אדיבות וכשרון במשא ומתן בין הצדדים. תוך תחושה שכולנו יוצאים מרוצים !

לאיזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת טלי שמש ממושב עין שריד
ב
ציון 4.9

המלצה של מתווכת נדל"ן - שולמית שומרון


בשנים האחרונות בורכתי בשיתוף פעולה ענף וקרוב עם איזבלה. איזבלה ואני מתמחות באותו תחום נדל"ן - מושבים בשרון. מצאנו את עצמינו יועצות ומסייעות אחת לשנייה תוך כדי העבודה. בעסקת המשק במשמרת , נהנתי משותפה קשובה, מקצוענית אמיתית, יצירתית, חרוצה ומתמידה באופן מעורר השראה בדרך נעימה ומקדמת. אני רואה באיזבלה מתווכת המביאה כבוד למקצוע.

לאיזבלה נכסים בכפר
ביקורת מאת שולמית שומרון -מומחית נדל"ן
ב 
ציון 5.0
« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏