טיפים לשיפוץ וילות ובתי יוקרה

החיים בכפר
טיפים לשיפוץ וילות ובתי יוקרה
 
אם אתם עומדים לפני שיפוץ הוילה או דירת היוקרה שברשותכם ודאי הייתם רוצים להיות בטוחים כי התהליך כולו יתנהל בצורה יעילה ויפיק עבורכם את התוצאה הטובה ביותר. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם בבחירות הנכונות לקראת שיפוץ הדירה.
 

בניית תכנית עבודה מסודרת                                       שיפוץ וילות ובתי יוקרה

 
חריגה מהתקציב – כאשר מדובר בפרויקטים בתחום הבנייה תמיד קיימת האופציה לחריגה מסוימת מהתקציב הראשוני.עקב ליקויים אשר נתגלו במבנה המקורי בעקבות שינויים עיצוביים שבחרתם לבצע תוך כדי הפרויקט עצמו. על כן - מוטב תמיד לקבוע תקציב ראשוני תוך הבנה כי קיימת אופציה ריאלית לחריגה של עשרה אחוזים לפחות מהסכום שעליו הוחלט. הבנה זו תמנע מכם מצבי אי נעימות שונים וכן תסייע לכם להתכונן מראש לכל שינוי אפשרי מבחינת עלות השיפוץ הכוללת.

זמן שווה כסף –  גם אתם כבר שמעתם לא פעם את המשפט "זמן שווה כסף"... לכן, הקפידו לקבוע מול הגורם המבצע לוחות זמנים ברורים. איש מקצוע שלא יכול להתחייב ללוח זמנים עשוי להיות לא מקצועי מספיק או לא מנוסה. על כן , במידה ומבחינים כי ספק השירות מתחיל להתבלבל ולגמגם כאשר מבקשים ממנו לוח זמנים משוער, יש לשקול ולחפש איש מקצוע אחר אשר יהיה ניתן להגיע עמו להסכם לו"ז מסודר וברור ככל הניתן.

קביעת תכנית עבודה מסודרת –  בהמשך לעניין לוח הזמנים בסעיף הקודם, חשוב לקבוע מראש תכנית עבודה מסודרת. תכנית המפרטת, מעבר ללוחות הזמנים גם את שלבי התהליך, להגדיר במדויק מה אמור להתבצע ומתי. יצירת תכנית עבודה מסודרת תסייע גם לכם לעקוב אחרי שיפוץ דירת היוקרה שלכם ולראות כי הכל מתבצע באופן יעיל ומסודר.

בוחרים רק במומחים במידה ותחליטו על שיפוץ הדירה, חשוב לערוך מחקר שוק מקיף, ולהבין מי יהיה הקבלן שיבצע את השיפוץ עבורכם. יש לבדוק אם לקבלן יש הסמכה בתחום השיפוצים, וכמובן שכדאי לבדוק כמה שנות ניסיון יש לו בתחום. בנוסף, ניתן לבקש המלצות מלקוחות בפרויקטים קודמים שהיו תחת אחריותו.

החוזה שישמור עליכם – רוצים להיות בטוחים שפרויקט השיפוץ יבוצע על הצד הטוב ביותר? מעדיפים שלא להשאיר מקום לספק? הקפידו לחתום מול קבלן שיפוצים על חוזה עבודה מסודר שבו יובהרו מראש: לוחות הזמנים, תכנית העבודה הכללית, העלויות וכן הבהרות בנוגע להפרת סעיפים שונים והפיצוי עבורן.

בחירת קבלן שיפוצים מומחה לשיפוץ דירות יוקרה

אופק דיזיין הינה חברה המתמחה בשיפוץ ועיצוב וילות ודירות יוקר. החברה בעלת תיק עבודות עשיר הכולל מאות של לקוחות.

 
למידע נוסף אודות טיפים לשיפוץ וילות ודירות יוקרה לחצו http://www.ofekdesign.co.il/
 
 
 
 

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏