בית במושב - תהליך קליטה למושבים

החיים בכפר
בית במושב - תהליך קליטה למושבים

לא מעט אנשים חולמים על בית ציורי בכפר, חיי טבע עם נוף ירוק מסביב ושלווה אמיתית. לא חייבים להתרחק מאיזור המרכז כדי להנות מהחלום הירוק הזה, מושבים רבים בשרון מציעים שטחים למכירה ובתים להשכרה ולמכירה שמבטיחים את השלווה הנחשקת הזו. במאמר זה ננסה לשפוך אור על האפשרויות של קניית בית במושבים בשרון ועל תהליך הקליטה למושבים אלו ולמושבים דומים.

מושבים לדוגמה באיזור השרון בית במושב

יש כמה מושבים באיזור השרון שמספקים את הרצון של רבים מאיתנו לרכוש בית במושב. אלו הן כמה דוגמאות בולטות:

מושב שדה ורבורג: מושב ותיק במרכז השרון. במושב מתגוררות כיום כ-200 משפחות ויש בו מספר מוסדות קהילתיים כמו מרכז חוגים, ספרייה, מרכז לבני הגיל השלישי ועוד.

מושב משמרת: מושב בשרון שהוקם עם קום המדינה. במושב הקטן שבעים משפחות שעדיין מתגוררות בחלקות החקלאיות הותיקות וכ-100 משפחות שמתגוררות בהרחבה של המושב. גם במושב זה יש מספר מוסדות קהילתיים כמו בריכת שחייה, מרכז ספורט ועוד.

מושב גן חיים: מושב ותיק מאד שנמצא ליד כפר סבא. במושב מתגוררים 900 תושבים ויש בו בית ספר תיכון ובית ספר יסודי, גני ילדים ועוד.

בנוסף, ניתן לציין מושבים נוספים כמו בני ציון, בצרה, צופית, כפר הס, עין ורד ומושבים נוספים בהם ניתן למצוא בית במושב למכירה או להשכרה.

למעבר לשטחים למכירה בשרון

תהליך קבלה וקליטה למושב

כיום ניתן להצטרף למושבים על ידי רכישת בית. תהליך הקליטה עשוי לכלול במקרים מסויימים גם ועדות קבלה ומפגשים עם ועדי המושבים, בהתאם לסוג המושב ולמה שנהוג בו. לכל מושב יש אופי קצת שונה וכללים שונים ולכן כדאי לבדוק מראש מה כרוך בתהליך הקבלה למושב. אם זאת, כיום ניתן לרכוש בקלות בית למכירה במושב ולהתגורר בו במסגרת ההרחבה או כתושב לכל דבר, ללא צורך בשום תנאים מוקדמים למעט עמידה בתנאי הרכישה.

למה דווקא איזור השרון?

איזור השרון הוא אחד האיזורים הירוקים והייחודיים בארץ. הייחוד שלו נובע מהקרבה שלו למקומות תעסוקה רבים, למרכזי בילוי ופנאי ולאיזור גוש דן. אם זאת, מושבי השרון עדיין מתאפיינים באורח חיים חקלאי, רגוע ושקט שמספק לכל מי שחולם על אורח החיים הזה הזדמנות לשלב בין תעסוקה מחוץ למושב וחיים שקטים ורגועים באיזור ירוק.

יתרון נוסף של איזור השרון הוא האפשרויות הרבות לחינוך, לחיי חברה, לחיי פנאי ולבילויים. בכל איזור השרון יש ערים גדולות שמציעות את השירותים והאפשרויות הרבות לחיים עשירים בעניין ובאפשרויות אלו. גם הקרבה לכבישים הראשיים מאפשרת לכל מי שמתגורר באיזור השרון להגיע בקלות לרוב חלקי הארץ ולעבוד בכל עבודה – בין אם מדובר במשרת הייטק בעיר הגדולה או עבודה חקלאית בתוך שטח המושב.

איזבלה נכסים בכפר מתמחה בתיווך וסיוע בתהליך רכישת בתים במושבים בשרון ומציעה מגוון נכסים באיזור השרון ובאיזורים נוספים. את החלום על בית במושב ירוק ושקט לא כדאי להזניח, אנחנו כאן כדי לגרום לחלום הזה להתגשם עבורך.  

איזבלה, נכסים בכפר, מושב שדה ורבורג. טלפון: 052-8580450

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏