נכסים במושבים - רכישת בתים בהרחבות המושבים

החיים בכפר
נכסים במושבים - רכישת בתים בהרחבות המושבים

 נכסים במושבים - רכישת בתים בהרחבות המושבים רכישת בתים בהרחבות במושבים

השינוי הקהילתי והפנימי הגדול של המושבים והקיבוצים, זה שהחל בשנות התשעים של המאה הקודמת, הוביל לתנופת בנייה בתוך המרחבים הקהילתיים הנחשקים האלו.

נכסים בקיבוצים הפכו מבוקשים מאד בזכות איכות החיים, תחושת הקהילתיות והעובדה שכיום היישובים הללו פתוחים יותר לקבל אליהם תושבים חדשים.

בשנים האחרונות נכנסו לעולם הנדל"ן שטחים חקלאיים, שטחים למכירה לצרכי מגורים ונכסים בגדלים שונים במושבים בכל איזורי הארץ.

הרחבות במושבים – איך? למה? כמה?

הפרויקטים המבוקשים ביותר בתחום הבנייה הכפרית בשנים האחרונות הם פרויקטים של הרחבות במושבים. בין אם מדובר במושבי השרון, הצפון הרחוק או מרכז הארץ, אנחנו מגלים שהחלום על בית במושב מושג כאן ביתר קלות. הרחבות הן למעשה שכונות שנבנות בתוך שטח המושב, לרוב על שטחים שבעבר היו שטחים קהילתיים או חקלאיים.

הפרויקטים מתחלקים לשניים- כאלו שהם בעלי אופי של בנייה אחידה, שנבנית כולה על ידי אותו יזם או קבלן ופרויקטים אישיים יותר, שבמהלכם מוצעים שטחים למכירה בתוך ההרחבה וכל אחד בונה את ביתו בשיטת "בנה ביתך". בכל מושב המצב קצת שונה אבל היתרון הוא זהה: הזדמנות להקים בית במקום כפרי, שקט, ירוק ואיכותי.

למרות שצמד המילים "מגורים במושב" מקשר אותנו מיד למקומות קטנים ומרוחקים, שמעלים שאלות של תעסוקה, קרבה למשפחה ולשירותים עירוניים, המצב לא חייב להיות כזה. לא חייבים להתרחק לצפון הרחוק או לדרום כדי להנות מקניית נכסים במושבים במחיר טוב. גם באיזור השרון תמצאו היום לא מעט פרויקטים של הרחבות במושבים ותוכלו להנות מתנאים טובים ויתרונות הקרבה למרכז.

שטח חקלאי למכירה – הזדמנויות כלכליות בדרך לבית

אחד התהליכים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות בהתיישבות הכפרית הוא הפשרת קרקעות חקלאיות לפיתוח ולבניית נדל"ן. לא מעט הרחבות נבנו על מה שהיה שטח חקלאי למכירה שהופשר והפך לשכונה מפוארת. בין אם אתם שוקלים להפוך ליזמים ולרכוש קרקע לצורך השקעה או למצוא שטח חקלאי למכירה לצרכי בנייה אישית, חשוב לבדוק את ערך הקרקע, המיקום, התנאים לפיתוח וגם להתייעץ עם חברות מתמחות.

שאלת הקהילה – מה זה אומר לגור במושב?

בין אם קניתם שטח חקלאי לצורך בנייה או אתם שוקלים לרכוש בית בהרחבה של מושב, בודאי עולות בראשכם שאלות על אופי המגורים במושב. למרות שבעבר מושבים שיתופיים היו קהילות סגורות מאד, כמו גם הקיבוצים ברחבי הארץ, היום מדובר באווירה אחרת. מושבים הפכו להיות קהילתיים יותר ופתוחים יותר לקבל משפחות צעירות, זוגות ודיירים חדשים.

תחושת הקהילתיות לא חודרת לתוך הבית הפרטי, שנשאר שלכם ואתם אחראיים עליו. השילוב הזה בין פרטיות ובין קהילתיות הוא שילוב אידיאלי, בייחוד כשמדובר במשפחות עם ילדים. בחלק מהמושבים נשמרו השירותים הקהילתיים כפי שהיו בעבר, עם מס קהילה שנגבה מכל התושבים ומשמש לפעילויות קהילתיות ותחזוקה שוטפת של המושב.

ליצירת קשר עם איזבלה ברנס לגבי רכישת בתים בהרחבות במושבים חייגו למספר:052-8580450

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏