קניתם בית בשרון? הגיע הזמן לדאוג לעיצוב!

החיים בכפר
קניתם בית בשרון? הגיע הזמן לדאוג לעיצוב!

 קניתם בית בשרון? הגיע הזמן לדאוג לעיצוב!

השרון הוא אחד האיזורים היפים והירוקים בארץ והוא גם אחד המגוונים מבחינת עיצוב הבתים. אם חיפשתם את בית חלומותיכם בשרון בודאי הסתכלתם מסביב והבחנתם במגוון רחב של בתים, בסגנונות מודרניים, כפריים, מינימליסטיים, קטנים, גדולים, עם חצר, בלי חצר ועוד ועוד. אם אתם כבר בעלי בית באיזור, הגיע הזמן לדאוג לעיצוב הבית ולהפיכתו למקום נעים עבורכם – לבית אמיתי. קבלו כמה עצות מאיתנו לעיצוב הבית והחצר.

השקיעו בחצר כמו בבית:

ברוב הבתים הפרטיים בשרון יש חצר ירוקה שפונה אל הנוף היפה של האיזור. החצר הזו יכולה להפוך לחלק מהבית, אם רק תשקיעו בה קצת אהבה. אם אתם לא רוצים להשתעבד לטיפול בגינה, תוכלו לרכוש דשא סינטטי איכותי שנחשב עמיד במיוחד ומחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. דשא ייתן מראה ירוק לגינה, יספק מקום ישיבה נוח ומקום משחק לילדים. סביבו תוכלו לשתול פרחים ושיחים, לרצף או להציב עציצים.

היעזרו בתוכנית עיצוב:

אם אתם לא מזמינים מעצב פנים שיעזור לכם להלביש ולעצב את הבית, כדאי שתעבדו בצורה מסודרת לפי תוכנית עיצוב משלכם. תוכלו להכין תוכנית לכל חדר, לבחור צבעים וגוונים ולהתאים לפיהם את הריהוט והפריטים שייכנסו אל החדר. תוכנית מסודרת תעזור לכם ליצור עיצוב נעים והרמוני בכל הבית ולשלוט בתקציב של עיצוב פנים הבית.

התייעצו עם מעצבי פנים:

גם אם אתם לא רוצים ליווי מקצועי של מעצב פנים, תוכלו להשקיע בפגישת הכוונה אחת שתעזור לכם לקבל כיוון לעיצוב הבית. מעצבי פנים מציעים פגישה אחת שבה הם רואים את הבית ומציעים לכם רעיונות שיכולים לספק הכוונה. עלות הפגישות האלו היא לרוב כמה מאות שקלים.

קבלו סיוע ראשוני מחברת גינון:

אם אתם רוצים להשקיע בחצר כמו בעיצוב הבית, כדאי לקבל סיוע ראשוני מחברת גינון. חברת גינון תוכל לתת לכם את הטיפול הראשון בגינה, פעולות שדורשות כוח והשקעה של זמן כמו גיזום, יישור של הקרקע או התקנה של דשא סינטטי או רגיל. השקעה ראשונית כזו בגינה תעזור לכם לשמור עליה יפה וירוקה לאורך זמן.

אם אתם עדיין מחפשים את בית חלומותיכם ורוצים למצוא אותו באיזור השרון הפורח והפסטורלי, יש רק אדם אחד שיוכל לעזור לכם למצוא את מבוקשכם. תכירו את איזבלה – נכסים בכפר, חברה שמתמחה בנדל"ן באיזור השרון בפרט.

בואו למצוא את ביתכם מבין בתים רבים שמוצעים למכירה או להשכרה ותוכלו להצטרף למאות משפחות שעשו את המהלך בשנים האחרונות והיום חיות בבית מעוצב באיזור השרון.

 ליצירת קשר עם איזבלה ברנס חייגו למספר: 052-85805450

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏