סקירת מושבים באזור השרון

החיים בכפר
מושבים בשרון - סקירת מושבים

איזור השרון הוא אחד האיזורים המבוקשים והאטרקטיביים ביותר בישראל. אם אתם מחפשים מושב בשרון לקניית בית אתם ודאי מוצאים את עצמכם מבולבלים בין כל המושבים והיישובים שמרכיבים את האזור הירוק והמיוחד הזה. לפני שאתם מחפשים בית לקנייה במושב תכירו את המושבים הכי אטרקטיביים בשרון.

מושבים אטרקטיביים בשרון

אודים: מושב ששייך לתנועת האיחוד החקלאי. המושב שנמצא בסמוך לנתניה נוסד עם קום המדינה על ידי ניצולי שואה. הוא נמצא בסמוך לנחל פולג ומוקף בשטחי הדרים, פקאן ומשקים חקלאיים בהם מגדלים תפוחי אדמה. בתוך המושב אתר ארכיאולוגי ובו מצודה קדומה. אם תקנו בית במושב תצטרפו לכ-870 תושבים.

רשפון: אם אתם מחפשים בתים בשרון שיש להם אופי יוקרתי ומושב בעל אווירה תיירותית וצבעונית במיוחד, רשפון הוא הבחירה הטבעית עבורכם. המושב שנמצא על כביש החוף מצפון לכפר שמריהו מוקף במטעים של עצי הדר ובתוכו מטעים ומשקי פרחים. לצדם תהנו כאן מבתי קפה, מסעדות טובות וחנויות עיצוב מעניינות. ברשפון מתגוררים כ-1000 תושבים.

בצרה: בצרה הוא מושב בשרון שהוקם בשנת 1946 על ידי גרעין של חיילים ששירתו בחיל ההנדסה הבריטי בעירק. כיום בצרה נחשב לאחד המושבים האטרקטיבים בשרון, עם בתי קפה, חנויות ותחושה כפרית פסטורלית שנשמרת בין הבתים המעוצבים של תושבי המושב.

בני ציון: כפר פסטורלי ויפיפה שהוקם בשנת 1947 על ידי משפחות אמריקאיות יהודיות. זהו מושב בשרון שמשלב בין ענפי משק כמו לול, פרחים ועצי הדר לצד קליטה של תושבים חדשים בהרחבה שהוקמה בשנת 1998 וממשיכה להתפתח עד היום. בבני ציון יש את כל מה שצריך כדי להנות מחיי קהילה, מספריה ובית נוער ועד בריכת שחיה וחדר כושר. במושב מתגוררים כיום כ-1000 תושבים.

בית יהושוע: מושב פסטורלי וכפרי ששומר על ציוויון חקלאי עם ענפים כמו ירקות, הדרים, כוורת, פרחים, אבוקדו ופקאן. במושב שממוקם בין כביש 2 לכביש 4 ונמצא בסמוך לתחנת רכבת המשרתת את כל תושבי האזור הוקמה בשנת 1997 הרחבה שממשיכה לקלוט משפחות. מי שחולם על בית במושב אבל עובד בתל אביב יוכל להנות כאן מקרבה לתחבורה נוחה ומכל היתרונות של מושב קטן, בו מתגוררים כיום 890 תושבים.

 כפר נטר: מושב בשרון הממוקם בסמוך לבית יהושע ואבן יהודה. במושב עוסקים עדיין בחקלאות והענפים העיקריים בו הם פרדסים ומטעי אבוקדו. כיום מתגוררים במושב שהוקם בשנת 1939 כ-860 תושבים. זהו מקום פסטורלי ושקט, פחות תיירותי מהמושבים האחרים בשרון ולכן מתאים למי שרוצה חיים שקטים בכפר.

 

לפרטים נוספים: איזבלה נכסים בכפר, טלפון- 052-8580450  /  http://www.isabellas.co.il/

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏