רגע לפני שקונים דירה – כמה זה עולה לנו

החיים בכפר
רגע לפני שקונים דירה – כמה זה עולה לנו

נדמה שבמציאות הישראלית של שנת 2015 ישנו חלום המשותף לכולנו: 4 קירות. עבור כל אחד בית מעניק תחושה של ביטחון ולמרות שהתרגלנו לחשוב שבית נכנס אל רשימת המותרות שלנו, הרי שמדובר בזכותו של כל אדם. כשם שישנו מנעד מחירים במחירים של טלפונים סלולארים, בגדים ומכשירי חשמל שונים, כך גם בענף הנדל"ן והרי שמחירי הדירות משתנים בהתאם לגודלם, מיקומם ומצבם. בעוד כולם נושאים עייניהם אל עבר איזור המרכז, נדמה שהמחירים באיזורים שונים נוחים יותר ומאפשרים קנייה ממשית ומיידית של בית.

גוש דן והשרון

אור הזרקורים היה מופנה מאז ומתמיד אל איזור גוש דן ואיך לא: תל אביב. איזור המרכז פופולארי לא בכדי והרי שמיקומו המרכזי אשר מנגיש תחבורה ונגישות לכל מקום אחר בארץ עושה את שלו. מעבר לכך, תקציבי החינוך והתרבות גדולים יותר משאר המקומות בארץ וגם אפשרויות התעסוקה לעתים גדולות יותר מאשר באיזורים אחרים. באיזור השרון ישנם גם מושבים גדלים ומתפתחים בשטחי הרחבות אשר קולטים משפחות חדשות המצטרפות למשפחת המושבים.

ערים בשרון הפכו להיות מקום מושבן של משפחות צעירות רבות וישנם איזורי בנייה חדשים המיועדים לזוגות הצעירים אשר מגיעים אל השרון על מנת לגדל את הדור הבא. אלו אשר חשקה נפשם בדירת 4 חדרים באיזור המרכז יצטרכו להפרד לערך מכ-3 מליון שקלים. אם תבצעו סקירת מחירי בתים במושבים בארץ תגלו שלעתי המחיר במושב אפילו גבוה יותר ממרכז העיר.

 

ירושלים והסביבה

עיר הבירה שלנו אשר הולכת ומתפתחת משנה לשנה והופכת ליותר מודרנית ופחות דתית, מנגישה דירות למכירה בירושלים במחירים זולים יותר מאלו המוצעים באזור המרכז. עבור רבים ירושלים מעניקה משב רוח של חו"ל והאקזוטיות של העיר היא זו המושכת רבים לגור בה. דירת 4 חדרים בירושלים תעלה לערך כ-2 מליון שקלים, כך שאם החלטתם לנדוד אל העיר הבירה שלנו הרי שתוכלו לחסוך בכמיליון שקלים לערך בעלות הדירה החדשה שלכם. בירושלים ישנם איזורים חדשים אשר מכילים שכונות גדולות המאכלסות משפחות צעירות חדשות – כך שהעיר נמצאת בתנופה תמידית.

הגליל ורמת הגולן

מי מאיתנו לא עולה אל הצפון בחורף על מנת לצפות בפלאי השלג? אז מעבר לגיחה החד פעמית שחלקנו עושים אחת לשנה לאיזור הצפון, משפחות רבות בוחרות להשתקע בערי הצפון. דירת 4 חדרים באיזור הצפון תעלה לכם לערך כמיליון שקלים – הכל תלוי האיזור כמובן. הצפון ממשיך להתפתח ומשקיעים בו בתשתיות רבות על מנת לצמצם את הפערים שנפערו בין המרכז ליתרי חלקי המדינה.

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏