המרחב העירוני בערי השרון

החיים בכפר
המרחב העירוני בערי השרון

לא פעם לימדו אותנו לא להסתכל בקנקן, אלא במה שיש בתוכו. למרות שרובנו כאנשים בוגרים מיישמים את הפתגם החכם, עדיין רובנו חוטאים גם בהסתכלות על הקנקן, בעיקר כשאנו עומדים לפני החלטה הרת גורל כמו מעבר לעיר חדשה. כשאנחנו חושבים על מעבר לעיר חדשה ידוע לנו שהעיר הזו הולכת להיות הבית החדש שלנו ולכן אנחנו לא ממעיטים בכל הקשור לנראות שלה, לעיצוב שלה, עד כמה היא נקייה, כמה היא מעוצבת ועד כמה היא מתפתחת. בעת שאנו מחפשים בית חדש, עיצוב אורבני הינו דבר חשוב שיש לשים עליו את הדעת, וכשם שאנחנו מגיעים אל הבית שלנו ורוצים להתמלא בנחת, כך גם נרצה לחוש בכניסה אל העיר שלנו.

 

ערי השרון בנסיקה מטורפת

כיום יותר ויותר זוגות צעירים ומשפחות צעירות מקבלות החלטה לעבור אל ערי השרון. בעוד שתמיד התרגלנו להתייחס אל איזור השרון כאיזור נחמד ותו לא, נדמה שכיום ערי השרון הפכו פופולאריות במיוחד הודות לחינוך הנפלא, אפשרויות הפנאי והנגישות לכל איזור המרכז. הביקוש הרב של משפחות לעשות עלייה אל השרון הפכה את האיזור לאיזור אקסלוסיבי מאד. בתים בשרון כיום לא יורדים בעלותם מבתים אחרים בגוש דן ונדמה שעל מנת להצטרף אל משפחת השרון נזדקק להון לא מבוטל. מעבר לתוכן של האיזור אשר מלא בכל טוב, קשה להתעלם מהנראות הנפלאה של הערים באיזור אשר עושות חשק אמיתי לבצע מעבר ולהעתיק את החיים אליהן.

 

כיכרות, פסלים ופארקים

ערי השרון נמצאות בתנופה מדהימה ולא מפסיקות להפתיע גם את התושבים הותיקים וגם את אלו אשר לוקחים בחשבון את אפשרות המעבר אליהן. ערי השרון מציעות מרחב אורבני נפלא ומרשים הכולל ארכיטקטורות מעניינות ושלל אמצעים ויזואלים אשר הופכים את העיר למקום שטוב יותר לחיות בה. בהוד השרון לדוגמא, ישנה כיכר פסלים גדולים אשר הפכה למוקד עליה לרגל וכולם מכירים אותה בעיר ומחוץ לזה. מעבר לכך מתהדרת העיר בפארק גדול מימדים אשר הוקם לרווחת התושבים ומארח בתחומו מופעים שונים, פעילויות שונות והפך לגולת הכותרת של העיר השרונית. אם חשבנו שלויזואליות אין משקל בהחלטות שאנו מקבלים, כדאי לנו לחשוב שוב, בעיקר כשמדובר במקום אשר עתיד להפוך לבית שלנו.

 

השרון על המפה

נדמה שאין סיבה ממשית לא לעבור לאיזור השרון. ערי השרון מנגישות את חווית האורבניות בשלמותה אך עדיין מקפלות בתוכה חמימות של כפר ומשפחה וכך אפשר להנות מכל העולמות: גם מתחושת העיר וקצב המהיר שלה וגם מתחושה של כפר קטן ומשפחתי, ולא עיר מנוכרת וקרירה. ערי השרון נמצאות במגמה תמידית של עליה והתפתחות וניתן לראות זאת על פי קצב הבנייה הבלתי פוסק בה הודות לביקוש הרב מצד המשפחות הצעירות המוצאות בערי השרון כפנינה של ממש. כל שנותר הוא לבחור את העיר המועדפת עליכם ולעשות שינוי קטן שישנה את איכות חייכם בגדול. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏