משקיעים עכשיו, נהנים בהמשך

החיים בכפר
משקיעים עכשיו, נהנים בהמשך

עבדנו כל החיים וחסכנו את מיטב כספנו? יש מה לעשות עם הכסף תמיד. בתור הורים אנחנו נהנים לפנק את הילדים שלנו, לחיות את החיים הטובים בין מסעדות שף וטיסות לחו"ל ולהתרפק על האפשרויות הרבות שיש בחיים המודרנים. לצד ההנאות הרגעיות, חשוב מאד לדעת להתנהל עם כסף ויתרה מכך, לדעת לתרגם אותו לעוד כסף. אנשים רבים בעלי אמצעים שכעת יש ברשותם סכום כסף, בוחרים להשקיע אותו בפרויקט מסוים. אם כבר להשקיע, אז כדאי להשקיע באזור שנמצא כעת בשגשוג ופריחה : אזור השרון.

 

מושבים פופולאריים בשרון

איזור השרון הינו איזור גדול מכפי שניתן לתאר אשר מאכלס בתחומו מושבים רבים. איכות החיים במושבים הוכחה לא אחת כגבוהה יותר מאיכות החיים בעיר וכיום משפחות רבות חולמות על בית במושב. אם לא די בכך, גם בני זוג אשר גידלו את ילדיהם בעיר וכעת אלו עזבו את הקן, מתעניינים במעבר אל המושב ונטישת העיר במטרה להתחיל פרק חדש ושקט יותר בחיים. המושבים המוכרים לנו מאיזור השרון הם בני ציון בדרך אל נתניה, מושב חגור בסביבת כפר סבא והוד השרון, נורדיה, רמות השבים, שדה ורבורגר והפנינה החדשה שהפכה להיות החביבה על ידוענים רבים: רשפון. המושבים באיזור השרון מנגישים לנו חבילה כדאית במיוחד: איכות החיים של המושב עם מרחק נגיעה מהעיר.

 

אז כמה זה עולה לנו?

נדמה שהשאלה שמעסיקה את כולם וכולם דווקא מעוניינים להתחיל דווקא בה היא העלות. ידוע לכולנו שבמציאות הישראלית כיום רכישת דירה או שטח אינה בהישג ידם של כולם, כך שסוגיית העלות הינה קריטית יותר מתמיד. איזור השרון הינו איזור מתפתח שכבר הוכתר כיהלום ונדמה שכיום העלויות חופפות לאיזורים נחשבים באיזור תל אביב והרצליה. ראשית, כמובן ששטח למכירה הינו זול משמעותית מרכישת בית שהרי כאן מדובר רק בשטח שעובר לרשותכם ומכאן העבודה היא שלכם.

במושב בני ציון תוכלו למצוא שטח בסדר גודל כ-500,000 שקלים, בקדימה בכ-240,000 שקלים וברשפון בכ-900,000 שקלים. חשוב לזכור שעלויות השטחים משתנות בהתאם למיקום וכמובן שבהתאם לגודל השטח. איך שלא יהיה, נדמה שהשקעה שכזו הינה השקעה שתניב רווחים בהמשך ועל כן מדובר בהשקעה ראויה שתתגלה ככדאית במיוחד בטווח הארוך. לסיכום ניתן לומר, שכיום ישנם המון פרויקטים להשקעה כאשר אחד הפרויקטים המומלצים ביותר להשקעה הם דווקא בתחום הנדל"ן. נדמה שפתרונות דיור הם משהו שתמיד נזדקק לו ועל כן שווה להשקיע דווקא בענף זה ולרבות באזור השרון אשר נמצא בתקופת שגשוג מתמשך במשך שנים ארוכות. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏