בית החלומות הפרטי שלנו

החיים בכפר
בית החלומות הפרטי שלנו

יותר ויותר משפחות נודדות מן העיר אל המושבים הנמצאים בקרבת הערים וכך נהנים מיתרונותיו של המושב השקט, המשפחתי והמחבק, אך יחד עם זאת גם מהקרבה אל העיר ובהתאם לכך לכל היתרונות המקופלים בה. בית במושב הפך להיות חלומם של משפחות רבות וזוגות צעירים רבים בוחרים להקים את משפחתם דווקא במושבים וזונחים את חיי הערים אליהם הורגלו בכל שנותיהם.

הרי שלא משנה אם מדובר במושב בדרום הארץ, מושב בשרון או מושב בצפון, יתרונותיהם של המושבים ברורים ועל כן הנהירה הגדולה אליהם לא מפתיעה כלל. הבתים הפרטיים מאפשרים התגשמות חלום אמיתית ויצירת בית חלומות עם יתרונות ייחודים לבתים פרטיים.

 

חצר גדולה ומוריקה

נדמה כי אחד היתרונות הבולטים של הבתים הפרטיים היא האפשרות להתהדר בחצר גדולה ומוריקה אשר הופכת לחלק בלתי נפרד מהבית בה שוהים גם אנחנו וגם הילדים שעות רבות. את החצר הגדולה אפשר לשדרג בקלות בעזרת חברה המתקינה דקים ופרגולות, האט-טאב, בריכה וטיפוח הגינה. ההשקעה שלנו הינה השקעה לטווח הארוך ונדמה כי מדובר על השקעה מושכלת שכן אנו הופכים את חלקת האלוהים שלנו למקום האהוב עלינו ביותר.

 

הפתרון המושלם לחורף

למרות שישראל נחשבת למדינה בה האקלים הינו נוח ברוב ימות השנה, אנחנו, כישראלים, מודעים לכך שמזג האוויר אצלנו יכול להגיע לנקודות קיצון גם בעונת החורף וגם בעונת הקיץ. על החום הישראלי לא נותר להוסיף דבר, ובאשר לחורף – אנו מגלים משנה לשנה מה הוא קור. כיום אנו נערכים עם מזגנים, תנורי חימום ומפיצי חום על מנת לשרוד את החורף הקר, אך מתברר שישנו פתרון שיהפוך את החורף שלכם לחורף חם במיוחד.

 

מרבית האנשים יעדיפו לחוש חום קיצוני ולא קור קיצוני מה שמביא אותנו להערך אל חודשי החורף בצורה כזו שלא נצטרך לחוש קור מה הוא אף לא לרגע אחד. כיום בבתים הפרטיים הולכים צעד קדימה עם פתרונות החימום וכעת ישנה מגמת חימום חדשה: חימום תת רצפתי.

 

יתרונות רבים

כיום מוצעים לא מעט שטחים למכירה אשר עליהם בונים רוכשי הקרקעות את בית החלומות שלהם. בעת שבונים בית חדש מנסים לגלם בו את נפלאות הטכנולוגיה ולהפוך את הבית לבית חכם שבסופו של יום ישרת אותנו על הצד הטוב ביותר. כאשר מדובר על חימום תת רצפתי הרי שאנחנו יכולים ללכת בבית שלנו בימי החורף קרים כשאנו יחפים, חוסכים בעלויות החשמל מאחר ואנו מפחיתים בצריכה בכל הקשור לפתרונות חימום ובעיקר נהנים מטפרטורת גוף נעימה ונוחה. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏