שטחים ונכסים מובילים באזור כפר סבא

החיים בכפר
שטחים ונכסים מובילים באזור כפר סבא

אזור כפר סבא ואזור השרון בכלל מהווים קרקע שואבת למשקיעים ולקונים שרוצים להנות מכל היתרונות שמציע האזור המרכזי אך הכפרי הזה. הירוק בעיניים, האוויר הצח, התחושה הפסטורלית ואיתה גם הערים המרכזיות שמספקות תעסוקה, מוקדי חינוך, פנאי ורווחה.

אפשר למצוא שטחים בכפר סבא עצמה שמוצעים כיום למכירה, כחלק מפרויקטים בנויים או כשטח לבנייה מאפס. בנוסף, מושבים בשרון מציעים איכות חיים באווירה חקלאית וירוקה, לא רחוק מהעיר המרכזית הזו. אז מה מציע לכם אזור השרון בכל הקשור לבתים ולשטחים? סקרנו את המצב בשטח.

משקים באזור השרון - הדרך אל האושר

 

משקים למכירה במושבי השרון

מושבים בשרון הפכו בשנים האחרונות למבוקשים במיוחד, בגלל הסיבות שציינו כבר. הקרבה לערים כמו כפר סבא, הרצליה ורעננה שמספקות מוקדי תעסוקה רבים, מרכזי חינוך, קניונים ומרכזי קניות, בילויים ופנאי לצד שירותי רווחה עושה את שלה. משפחות רבות מגיעות לאזור ומתיישבות בו.

דורות ותיקים מציעים עסקאות מכירת בית בשרון בעוד שחקלאים רבים מציעים שטחים להפשרה ומשקים. אלו הן כמה דוגמאות למושבים שבהם מחכים לכם משקים למכירה.

 

שדה ורבורג:

במושב היפה שנמצא במרחק כמה דקות נסיעה מכפר סבא תמצאו אווירה שקטה וחקלאית, בתים איכותיים, חיי חברה והרבה קסם פסטורלי. במושב מוצעים כיום כמה משקים למכירה, ביניהם משק מלא הכולל שני בתים. המשק מכיל כ-25 דונמים של אזורי מגורים ושטחים חקלאיים, בין היתר שני הבית שגודלם 150 מ"ר כל אחד.

 

מושב צופית:

מושב צופית הוא אחד המושבים הפופולריים בקרב משפחות בשנים האחרונות. אם אתם מחפשים בית למכירה במושב איכותי או רוצים לקנות משק חקלאי להשקעה תוכלו למצוא כאן את מבוקשכם. בין היתר אפשר למצוא במושב משק חקלאי עם זכות לשלושה בתים. שטח המשק הוא כ-22 דונמים, כולל שטח חקלאי ושטחים הסמוכים לבתים. כיום קיימים שני בתים משופצים ומוכנים למגורים, כך שמשק הוא פתרון עבור מי שרוצה להנות מחיי חקלאות או מחפש משק חקלאי למכירה לצרכי חלוקה והשקעה.

 

מושב בצרה:

אחד המושבים הותיקים והפופולריים ביותר באזור השרון הוא גם אחד היוקרתיים. בית למכירה במושב יכול לעלות כמה מיליוני שקלים. בנוסף לבתים למכירה, אפשר למצוא במושב משק חקלאי למכירה. זהו משק עזר עם בית בסגנון ישן מפעם. שטח המשק 900 מ"ר ואילו הבית בגודל של 100 מ"ר. זוהי השקעה מצוינת עבור זוג צעיר שרוצה לגור במקום איכותי ולפתח חקלאות או תיירות חקלאית.

 

גן חיים:

עוד מושב שיספק לכם מענה אם אתם מחפשים שטחים בכפר סבא והסביבה לקנייה. במושב תמצאו משקים מלאים ומשקי עזר למכירה. בין היתר נמכר במושב לאחרונה משק מלא בגודל של 8.5 דונמים ליד הבית ו-20 דונמים של שטח חקלאי.

בין אם אתם מעוניינים לגור במושבים בשרון או מחפשים שטחים בכפר סבא לבנייה והשקעה, תוכלו למצוא מגוון גדול של אפשרויות באזור פופולרי, אטרקטיבי ואיכותי מאד של המדינה. רק צריך לבחור. 

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏