משקים למכירה בשרון – מה כדאי לבדוק לפני?

החיים בכפר
משקים למכירה בשרון – מה כדאי לבדוק לפני?

אזור השרון שופע באפשרויות נדל"ן שמספקות את המיקום הנכון. מיקום קרוב לערים גדולות ולמוקדי תעסוקה, בילוי, חינוך ופנאי ומצד שני, כפרי ופסטורלי. משק חקלאי יכול להיות השקעה מצוינת עבור מי שרוצה לבנות בית ויותר ולהשקיע את כספו בפרויקט נדל"ני בהתאמה אישית. עם זאת, חשוב להכיר לפני כן את המורכבות של עסקאות אלו.

כיצד ניגשים לחיפוש אחר משקים בשרון ומה כדאי לברר לפני? איך יודעים לזהות נכסים למכירה שהם אטרקטיביים מאד? ננסה לענות על שאלות אלו במאמר זה.

 

משקים בשרון – קווים לדמותה של הזדמנות

מושבים בשרון מציעים בשנים האחרונות משקים או שטחים למכירה הסמוכים לאזורים חקלאיים. אלו מציעים אפשרות לבנייה על השטח לצד נוף ירוק וכפרי במיוחד.

משק חקלאי יכול להיות בין דונם וחצי, כך מוגדר בדרך כלל משק עזר או משק מקצועי ואיתו עוד כ-25 דונמים של אדמה חקלאית. בדרך כלל ניתן לבנות על השטח שני בתים ויחידה קטנה נוספת.

למרות שהשרון מספק לא מעט נכסים למכירה שיש להם פוטנציאל רב, חשוב לדעת את ההגבלות החלות על המושבים. משק חקלאי בשרון יושב בדרך כלל על אדמות מנהל, מה שאומר שיש כלים אחרים מרכישה של שטח פרטי. לכן, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע המכירים את האזור ויכולים ללוות את תהליך הרכישה ולהסביר מה כרוך בו מבעוד מועד.

משקים ובתים למכירה בשרון - מושב בני ציון

 

מה הופך את המשקים בשרון לאטרקטיביים כל כך?

משקים בשרון נחשבים כיום לאטרקטיביים מאד בזכות נתוני פתיחה טובים במיוחד. הדבר הראשון הוא כאמור המיקום. אזור השרון מאכלס בתוכו לא רק מושבים קטנים אלא גם ערים כמו נתניה, הרצליה, רעננה וכפר סבא שהן מוקדי תעסוקה בתחומים רבים מאד.

המרחק בין מושבי השרון לבין כל אחת מהערים האלו נע בין 10 דקות נסיעה ל-25 דקות בלבד, מה שפותח פוטנציאל רב למי שמחפש עבודה בטכנולוגיה, הייטק, חינוך, תעשייה וכל תחום עיסוק אחר. בנוסף, ישנם אזורי תעשייה מוגדרים בין מושבי השרון, למשל אזור התעשייה של עמק חפר, שבו נמצאות חברות רבות.

 

אווירה כפרית וירוקה – הכי קרוב לעיר

האווירה במושבים היא אווירה כפרית וירוקה, זו איכות חיים למשפחות עם ילדים שמעוניינות להשתקע במקום קהילתי ונוח, לצד אנשים בוגרים שרוצים לעשות שינוי בחיים ולהנות מנוף ירוק בגיל בוגר. רוב המושבים בשרון הם מושבים מבוססים, אשר מספקים לתושבים בהם חיי קהילה עשירים, בילוי, שירותי קהילה בסיסיים ועוד.

לבסוף, יתרון נוסף ואטרקטיבי במיוחד הוא הפוטנציאל של הנכס. שטחים למכירה בשרון הם שטחים גדולים, שאפשר לבנות עליהם כאמור שני בתים ואף יותר. כך ניתן לייצר הכנסה לאחר רכישת השטח וליצור הזדמנויות טובות.

אזור השרון מציע לא מעט הזדמנויות נדל"ניות איכותיות, שהמשמעותית שבהן היא רכישת שטח חקלאי במושבים. עם זאת, חשוב לבחור באיש מקצוע שיכול לספק את כל התשובות לשאלות המורכבות שמלוות את התהליך. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏