סגנונות בנייה אופייניים לאזור השרון

החיים בכפר
סגנונות בנייה אופייניים לאזור השרון

 

רוכשים בית באזור השרון? הנה מספר סגנונות בנייה אופייניים לאזור

אם אתם עומדים לרכוש בית באזור השרון, בוודאי הבחנתם באזור במגוון די רחב של סגנונות בנייה שונים. לכן, לפני שאתם בוחרים את הבית שתרכשו, כדאי שתכירו את סגנונות הבניה הנפוצים ביותר באזור, ואת המאפיינים שלהם, אשר ישפיעו על המגורים שלכם בבית, על המחיר שלו, על אפשרויות העיצוב שלו מחדש ועוד.

בנייני מגורים גדולים

אין ספק בכך שאזור השרון הינו אזור מלא בבנייני מגורים גדולים וחדשים עם מרפסות רחבות ידיים ועם מעקות זכוכית, לצד בניינים ישנים הכוללים דירות עם סגירת מרפסת להוספת חדרים. כיום, כדי להתמודד עם מצוקת הדיור הקשה, באזור זה ישנה עדיפות להקמה של בנייני מגורים אשר מאפשרים אכלוס של משפחות רבות על שטח קטן יחסית. כמובן, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סגנונות בנייה בבנייני המגורים הגדולים – לצד בניינים בסגנון פשוט וסטנדרטי ניתן למצוא בנייני מגורים יוקרתיים מאוד וסגנון בניה נוצץ ומרשים. הבחירה תלויה באופי האישי שלכם, וכמובן – בתקציב שיש לכם לצורך רכישת הדירה.  

בתים פרטיים

באזור השרון ניתן למצוא גם מגוון רחב של דירות ושל בתים פרטיים, אשר לרוב מוצעים במחיר יקר יחסית, בעיקר בשל שווי השטחים הפרטיים באזור הזה, ובשל הביקוש הגדול. אחד היתרונות ברכישה של בית פרטי למשפחה מתרחבת, הוא העובדה שאם תרצו להרחיב את הדירה לא תצטרכו לבצע סגירת מרפסת וכך להוסיף את החדר הדרוש לכם על חשבון המרפסת של הדירה. לעומת זאת, תוכלו פשוט להוסיף חדר או אפילו קומה שלמה מעל הבית, מבלי שהדבר יפגע בהנאה שלכם מחוץ לבית.

התאמה לתקציב שלכם

לפני שאתם מתחילים לבחון בתים באזור השרון, ומוצאים את עצמכם מבולבלים מול ההיצע הרב, כדאי מאוד שתתחילו בהגדרה של התקציב שלכם. הגדרה נכונה של התקציב לרכישת הבית יכולה לסייע לכם לצמצם את מבחר הבתים באזור ולהפוך את משימות חיפוש הדירה ובחירתה להרבה יותר פשוטות וקלות. כמובן, אם אינכם יודעים כיצד להגדיר את התקציב ומהו טווח המחירים בו תוכלו לעמוד מבלי להכניס את עצמכם לבור כספי עמוק, כדאי שתתייעצו עם מומחים בתחום.

רכישת בית בכוונה לשפץ אותו

כיום, רבים אשר התקציב שלהם מוגבל יחסית ושאינם מצליחים למצוא דירה מתאימה בטווח המחירים שלהם, בוחרים לבצע רכישה של דירה ישנה ומוזנחת במחיר זול, ולשפץ אותה בהתאמה לתקציב שלהם. השיפוץ יכול לכלול בניית ממ"ד, סגירת מרפסת להוספה של חדר, הרחבה של החדרים הקיימים, שיפוץ קוסמטי, החלפה של הצנרת ועוד – הכל תלוי בסוג הדירה המדוברת, בשטח שלה, במיקומה ובאישורי הבנייה שתוכלו להשיג עבורה. אם זו הכוונה שלכם – לרכוש דירה במטרה לשפץ אותה, כדאי מאוד לפני הרכישה להעריך את עלויות השיפוץ הנדרשות בכדי שתהיו בטוחים בכך שאתם יכולים לעמוד בעלויות הללו ללא כל בעיה.

למידע נוסף על סגנונות בתים בשרון צרו קשר 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏