3 צעדים בדרך אל הבית המושלם שלכם

החיים בכפר
3 צעדים בדרך אל הבית המושלם שלכם

 3 צעדים בדרך אל הבית המושלם שלכם

 

 

אחד הצעדים הגדולים בחיי זוגיות ומשפחה הוא רכישת נכס. החלטתם לעשות את הצעד? ברכות! כעת, כל שנותר לכם הוא לעקוב צעד אחר צעד בדרך אל בית החלומות שלכם. בין כל ההתרגשות עקב ההחלטה לרכוש נכס, חשוב להשאר עם רגליים על הקרקע ולזכור כי מדובר ברכישה משמעותית, ועל כן צריך לעשות אותה בצורה מושכלת. הנה לכם מדריך קצר בן שלושה שלבים – כל הדרך אל הנכס הבא שלכם.

 

דמיינו לעצמכם את בית החלומות שלכם

הצעד הראשון בדרך אל בית החלומות שלכם, מתחיל בלדמיין אותו. לא פעם נאמר כי קשה לקלוע למטרה שאינכם רואים, ובדיוק לזה התכוון המשורר. עבור רבים, בית הוא התגשמות חלום, אז רגע לפני שאתם מגשימים אותו והופכים את החלום למציאות, נסו לדמיין איך נראה החלום הכי מתוק שלכם. כיום קיימים נכסים רבים, כך שזה כמעט ולא מציאותי להתחיל לחפש את הנכס שלכם מבלי להתמקד ולהגדיר אותו. החלטתם על בית פרטי במושב? חלמתם תמיד על בית בכפר? חפשו את הבתים באיזור זה והתפקסו באיזור זה בלבד. ככל שתגדירו יותר את בית החלומות שלכם, כך תהיו קרובים יותר אליו.

 

הסתייעו במומחים אמיתיים

החלטתם שהנכס הבא שלכם יהיה באיזור השרון? לאחר התלבטויות הגעתם להסכמה כי בית החלומות שלכם הוא בית בפרטי בכפר? מעולה. עכשיו אתם נמצאים בשלב הקריטי ביותר: חיפוש הנכס. תמיד תוכלו להסתדר לבד ולחפש נכסים שעות רבות, מבוקר ועד לילה, אך אין זו המטרה. תהליך חיפוש הנכס אמור להיות מרגש ומלכד, ובדיוק בגלל זה כדאי לכם להסתייע במומחי נדל"ן שכאלו. כיום קיימים מתווכים העוסקים במלאכה באופן פרטי, וברשותם נכסים ספציפיים על פי בקשתכם. מאחר ומדובר באנשים הפועלים באופן פרטי, הרי שגם מדובר על שירות אישי, חם ולבבי. שקפו בפני מומחה הנדל"ן את בית החלומות שלכם, וכל שנותר לכם הוא לחכות לשריקת הפתיחה ולצאת לדרך.

 

רגע לפני שקונים – בודקים

ראיתם מספר נכסים? הגעתם לבסוף להחלטה? מגיעה לכם ברכה חמה ובשעה טובה. כעת, ממש רגע לפני שאתם חותמים על חוזה וחוזרים לביתכם על מנת לארוז אותו לקראת המעבר, חשוב שתבצעו בדיקת בדק בית. גם כאשר מדובר על נכס חדש לגמרי, וגם כאשר מדובר על בתים שכבר התגוררו בהם, ישנה חשיבות אדירה לבדיקת בדק הבית. לא כולם יודעים בדיוק במה מדובר, אך מדובר בבדיקה המומלצת על ידי כל המעורבים ברכישת הנכס. בדיקה שכזו למעשה מעניקה שקט נפשי גם לצד המוכר וגם לצד הקונה, באשר למצב הבית. בדיקה שכזו יכולה לאתר או לשלול כשלים או ליקויים הקיימים במבנה. המשמעות היא שאינכם קונים חתול בשק, אלא יודעים את מצב הנכס בדיוק ביום הקנייה. בדק בית של מודלי אדלר יעניק לכם את השקט הנפשי, רגע לפני עסקת הנדל"ן הבאה שלכם. תתחדשו!

 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏