צאו מהעיר ותעברו למושב!

החיים בכפר
צאו מהעיר ותעברו למושב!

החלום על בית בכפר משותף למשפחות ולזוגות רבים. לקנות משק חקלאי שעד לפני זמן מה ייצר פירות, ירקות, עשבי תיבול או פרחים, להפוך אותו לבית, להתרגל לשקט ולשלווה ולחיות חיים ירוקים. אזור השרון מציע את החלום הזה, אך משלב בינו ובין קרבה לערים גדולות, שמספקות מוקדי תעסוקה, בילוי ופנאי.

קבלו 10 סיבות לעזוב את העיר ולהכיר מושבים בשרון שיכולים להציע לכם את החלום הזה והרבה יותר ממנו.

1.      חיים שקטים: שטחים למכירה בשרון ממוקמים ביישובים ומושבים שקטים מאד, כאלו שבהם שומעים את התרנגול על הבוקר, נהנים משבתות שקטות באוויר הצח ומתחושה כללית של שלווה.

2.      חיים ירוקים: השרון מציע נכסים למכירה שהקסם האמיתי שלהם, לצד המבנים עצמם, הוא הנוף מסביב. שדות ירוקים, מטעים, חורשות עצים והרבה ירוק שגורם לרבים להרגיש רחוקים מעיר, למרות שהיא נמצאת במרחק נסיעה של כמה דקות.

3.      הזדמנויות מצוינות: שטחים למכירה בשרון נחשבים מבוקשים מאד ומציעים הזדמנות נדל"נית מצוינת. מקניית משק חקלאי ועד לשטח לבנות עליו, הפוטנציאל הוא עצום. השרון מציע מגוון רחב של נכסים למכירה ולהשכרה המתאימים גם למשפחות צעירות

4.      איכות חיים: לצד השקט והירוק מסביב, מושבים בשרון מציעים איכות חיים, בזכות השילוב בין אווירה כפרית ומיקום מושלם קרוב לכל מה שצריך. בכל המושבים יש שירותים קהילתיים וחברה איכותית ומסביבם יישובים עירוניים שמספקים כל מה שצריך, מחנויות דרך מקומות בילוי ופנאי ועד למוסדות ציבוריים ושירותים קהילתיים חשובים.

5.      אידיאלי למשפחות, לזוגות ולבודדים: מושבי השרון מציעים נכסים למכירה שמתאימים למשפחות עם ילדים, לזוגות שמחפשים שקט ושלווה לאחר שהילדים עזבו את הבית ולמשקיעים בודדים שרוצים להשקיע באזור איכותי.

6.      מגוון שטחים למכירה: אפשר למצוא מגוון שטחים שונים, בגדלים רבים, במגוון מושבים בשרון, מה שמאפשר מרחב תמרון ואפשרויות בחירה רבות.

7.      חינוך מעולה: אזור השרון מציע חינוך מעולה בבתי ספר, גנים ומוסדות חינוך בלתי פורמלי ברמה גבוהה. זהו אזור מתפתח שהוא אידיאלי למשפחות צעירות ובוגרות.

8.      אווירה קהילתית מחבקת: מושבים בשרון שמרו על צוויון קהילתי ומציעים חיי חברה ופנאי למשפחות, לקהל הבוגר ולזוגות שמגיעים לאזור. אוכלוסיות שונות מוצאות פה קווים מקבילים ויוצרות קהילות שכיף לגור בתוכן.

9.      קרבה לאזורי תעסוקה ובילוי: אולי היתרון הגדול ביותר של אזור השרון מבחינה גיאוגרפית הוא הקרבה של מושבים בשרון לערים וליישובים גדולים, שיש בהם מוקדי תעסוקה, פנאי, בילוי וחינוך. מושבי השרון נמצאים במרחק נסיעה קצר מאיזורי תעסוקה כמו הרצליה ורעננה, נתניה וחדרה ונהנים מגישה נוחה למתחמי קניות, בילוי ופנאי.

10.  אפשרות להשקעה טובה ומניבה: מושבים בשרון מציעים שטחים למכירה שמספקים הזדמנות לפיתוח, השקעה ובנייה של מספר יחידות שונות, הניתנות מאוחר יותר למכירה או השכרה לאחרים. הזדמנות עסקית זו ניתנת באזור אטרקטיבי ומבוקש מאד.

 

בית במושב - לא רק פסטורליות

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏