השטחים הפופולאריים ביותר בארץ

החיים בכפר
השטחים הפופולאריים ביותר בארץ

 יש מקומות בארץ שמושכים אליהם יותר אנשים. זה קורה מסיבות רבות – קרבה למרכז תעסוקה ותרבות, אפשרויות חינוך, בילוי ופנאי, קהילה תוססת או פשוט הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות. בארץ שבה הבנייה תמיד בשיאה, אילו מקומות מציעים שטחים למכירה שנחטפים במהירות שיא? סקרנו את האזורים והמקומות הפופולריים ביותר בארץ.

 

אזור זכרון יעקב עד פרדס חנה

הקרבה לכביש 9 החדש שמחבר את חדרה-פרדס חנה עם אזור השרון, הנופים היפים והתחושה הפסטורלית, כל אלו מושכים משפחות, זוגות ובודדים לאזור שבין זכרון לפרדס חנה.  זכרון היוקרתית מציעה נכסים למכירה ולהשכרה בשכונות איכותיות, במחירים גבוהים יחסית. פרדס חנה היא הצנועה יותר בקרב מושבות הברון הקרובות – זכרון, בנימינה-גבעת עדה ופרדס חנה – כרכור.

בשנים האחרונות הוקמו בכל המקומות האלו פרויקטים חדשים של נכסים למכירה בבנייני קומות איכותיים או בשכונות של בתי קרקע, ששאבו אליהם משפחות ממרכז הארץ שחיפשו מקום קרוב למרכז אבל פסטורלי מאד.

 

אזור עמק חפר

משקים בשרון ובעמק חפר הפכו בשנים האחרונות לפופולריים במיוחד בזכות איכות החיים שמציע האזור. עמק חפר הוא אזור מתפתח עם מרכז תעשייה גדול, קרבה לערי השרון ביניהן חדרה, נתניה וכפר סבא ויישובים קטנים ופסטורליים שעדיין שומרים על צביון חקלאי ורגוע.

לצד יתרונות אלו, עמק חפר הוא אזור שבו מוצעים עדיין שטחים למכירה להפשרה ולבנייה, שמציעים פוטנציאל רווח גבוה. לצדם הרחבות, בניה במושבים ונכסים איכותיים להשכרה מושכים לאזור משפחות עם ילדים, זוגות בגילאים שונים ומשקיעים שרואים את הפוטנציאל באזור.  

 בית למכירה במושב בורגתה שבעמק חפר

צפון השרון

יישובי צפון השרון הקרובים לרעננה והרצליה הם אטרקטיביים במיוחד. הסיבה לכך היא הקרבה למוקדי תעסוקה רבים, למוקדי הייטק וטכנולוגיה ששואבים אליהם צעירים עם משפחות בתחילת הדרך, אוכלוסיה ברמה גבוהה, בתים איכותיים ובנייה מתקדמת ואווירה רגועה, ירוקה ופסטורלית למרות הקרבה למוקדים עירוניים.

בהרבה מאד יישובים באזור זה מציעים משק חקלאי למכירה שמאפשר בנייה של כמה יחידות על שטח גדול או שיפוץ של מבנים קיימים על שטח המשק. הפוטנציאל הגלום במשקים אלו שנמכרים על ידי משפחות חקלאים שכבר אינן מעורבות בחקלאות גדול מאד ולכן מדובר בעסקאות פופולריות גם בקרב משקיעים רבים.

 

אזור מטה יהודה

יישובי מטה יהודה מהווים את הטוסקנה של ישראל. אזור עתיר יקבים וכרמים, עם נוף שמזכיר מקומות רחוקים, יערות ירוקים ונחלים, הרבה קסם וקרבה למודיעין ולירושלים, שתי ערים שמעניקות תעסוקה לתושבים באזור.

המועצה האזורית סייעה ומסייעת לתושבים רבים בפרנסה תיירותית ומפיקה אירועים שמקדמים עסקים מקומיים בתחום זה, מה שמדרבן צעירים רבים לרכוש נכסים למכירה ביישובים הקטנים האלו או לבנות על שטחים למכירה. מי שעובר לגור באזור זה צריך לקחת בחשבון שחלק מהיישובים קטנים מאד וחלקם נמצאים בתוך הרי ירושלים ומנותקים יחסית מתחבורה ציבורית ומשירותי בילוי ופנאי. 

לצפייה בבתים למכירה במגוון אזורים בשרון לחץ כאן

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏