רכישת בתים בשרון לצורכי אירוח

החיים בכפר
רכישת בתים בשרון לצורכי אירוח

רכישה של בית איננה חייבת בהכרח להוות פתרון למגורים בלבד. כאשר מוצאים נכס טוב לרכישה, למשל באזור השרון המתפתח, ניתן לראות בכך השקעה טובה, רווחית ומשתלמת. רכישת בתים ונכסים באזור השרון מהווה דרך מצוינת ליצירת הכנסה פסיבית לפרט, למשפחה וכן למשקיעים מקצועיים. לצד כאלה שרוכשים נכסים אותם הם משכירים לטווח ארוך (על פי חוזי שכירות מקובלים לשנה ואף לפרק זמן ארוך יותר), יש גם כאלה שבוחרים לפנות לכיוון אחר. באיזה כיוון מדובר? אנו מדברים על רכישת בתים בשרון לטובת אירוח כפרי וצימרים. מדובר בענף כלכלי חזק שמאפשר להשיג תשואה משופרת.

וילה מודרנית במושב משמרת, גם למטרת אירוח

 

אירוח כפרי וצימרים – עסק מניב ורווחי

כדי להבין יותר על הרווחיות הטמונה בענף הצימרים והאירוח הכפרי, ניתן בהחלט לסקור נתונים סטטיסטיים רשמיים. על פי נתונים רשמיים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לגבי נכסים לטובת אירוח, ישנם בישראל אלפי חדרים של אירוח כפרי וצימרים פעילים. מדובר בעשרים עד שלושים אלף מיטות שמספקות ביקוש יציב של תיירים מהארץ וכמובן – גם מחוץ לארץ. בשנת 2015 הפדיון המוערך מענף זה עמד על יותר מחצי מיליארד שקלים בשנה. יש לציין כי מדובר בצמיחה של ממש בהכנסות ביחס לשנים הקודמות באופן כללי וגם עליה בהכנסה לכל חדר וחדר. כאשר יותר ויותר אנשים, זוגות ומשפחות יוצאים לנפוש בצימרים ברחבי הארץ לפחות פעם אחת בשנה אם לא יותר, אין להתפלא על כך שרבים רואים בענף הזדמנות טובה להשקעה מניבה.

רבים מבין בעלי הצימרים מתגוררים בסמוך לצימר ומתפעלים אותו באופן עצמי. יש גם כאלה שמעסיקים לצורך כך עובד במשרה חלקית או מלאה, כאשר יש כמובן התייחסות לתקופות של גאות ושפל בתיירות על פי עונות. בהקשר זה, אם רוכשים בית מתוך מטרה להיכנס לעסקי האירוח, יש אפשרות לשלב בין אירוח כפרי על פי ימים לבין אירוח שמתומחר לפי שעה.

חדרים לפי שעה

רכישת בתים בשרון לטובת אירוח שמתומחר לפי שעה מאפשרת פתרון מצוין כאשר רוצים להתגבר על תקופות בהן הצימר עומד ריק. בישראל קיים ביקוש גבוה למדי להשכרת חדרים בתמחור שעתי – לשעה, לשעתיים ולעיתים גם יותר. השכרת חדרים לפי שעה בשרון מיועדת בדרך כלל לזוגות המחפשים פרטיות לזמן קצר במהלך היום, באמצע השבוע ולעיתים בסופו. בעלי צימרים יכולים בהחלט לשלב בין חדרי אירוח המושכרים על פי ימים לבין חדרים המיועדים להשכרה לפי שעה. כך, למעשה, משלבים בין שני פתרונות עסקיים: שניהם מניבים, שניהם רווחיים ולשניהם ביקוש נרחב מצד ישראלים ומצד תיירים. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏