משקים חקלאיים ונחלות בשרון

החיים בכפר
משקים חקלאיים ונחלות בשרון

אזור השרון מציע מגוון אפשרויות לקניית משק חקלאי או נחלה כפרית. הנחלות מוצעות ביישובים שונים ברחבי השרון. יישובים אלו נחשבים לאיכותיים, בעלי פוטנציאל צמיחה ורווח גבוה ומציעים חיים שקטים ושלווים באזור שאינו מנותק מהמרכז, אלא מספק את הפתרון המושלם – חיים פסטורליים קרוב לערים הגדולות.

עבור לא מעט אנשים קניית משק חקלאי היא בגדר השקעה לטווח הארוך. זוהי הזדמנות לבסס את עצמם מבחינה כלכלית ולפתח הזדמנויות נדל"ן חדשות.

נחלות למכירה בשרון

מדוע דווקא לחפש נחלות למכירה?

נחלות ומשקים חקלאיים לרוב מציעים שטח בנייה גדול. נחלות חקלאיות עוברות תהליך שנקרא הפשרת קרקע, שמאפשר לאחר תהליך בירוקרטי לא פשוט לבנות יחידות דיור או בית גדול על השטח.

ניתן למצוא שטחים למכירה בשרון שמיועדים להפשרה ומאפשרים למי שמחפש הזדמנות השקעה לצד מגורים באזור איכותי לקטוף שני פירות על הדרך.

יישובי השרון – מדוע דווקא שם?

למרות שכבר ציינו מספר סיבות לחפש שטחים למכירה בשרון כדאי להבין מדוע בעצם מדובר באיזור בעל פוטנציאל רב כל כך.

קניית משק חקלאי היא לרוב עניין של השקעה בעתיד ולא רק בנייה מיידית של בית. רבים רוכשים משק חקלאי ולאחר תהליך הפשרה מחלקים את המשק לחלקים. כל חלק מיועד לבניית בית או למכירה כקרקע לאנשים נוספים.

לא מספיק להיות בעל קרקע להשקעה, חשוב לבחור במיקום מנצח. הפוטנציאל של יישובי השרון הוא עצום. מדובר באזור פסטורלי ירוק ואיכותי, שנחשב לאזור צמיחה ופיתוח. משפחות רבות מגיעות לאזור שמציע חיים שלווים ביישובים כפריים הסמוכים לערים מרכזיות ולמוקדי תעשייה.

מנתניה ועד להרצליה, מרעננה ועד הוד השרון, מרמת השרון ועד לפאתי תל אביב, האזור מציע קרבה לכל אזורי התעשייה וההייטק הגדולים בישראל, למרכזי הערים ולאזורי תרבות, בילוי ופנאי.

משפחות אלו שמחפשות שטחים למכירה בשרון לצרכי בניית בית, יכולות להיות קהל לקוחות מצוין עבור מי שרוכש משק חקלאי כהשקעה נדל"נית.

אילו אפשרויות קיימות כיום?

אזור השרון מציע מספר אפשרויות לקניית נחלות ומשקים חקלאיים.

נחלות למכירה בשרון: ביישובים רבים מציעים נחלות למכירה לצרכי בנייה או השקעה נדל"נית, מסחר או פיתוח חקלאי. הנחלות גדולות ונפרשות על פני דונמים רבים – מה שמאפשר מרחב תמרון ופיתוח הזדמנויות שונות.

בחלק מהיישובים מציעים נחלות למכירה שהן נגזרת של משקים חקלאיים גדולים שנמכרו וחולקו. אלו מתאימים למשפחות שמעוניינות לבנות את בית החלומות שלהן במקום איכותי ולהנות מבית גדול ונוח, מגינה מלבלבלת ומאיכות חיים.

משקים חקלאיים נמכרים עם נכסים קיימים עליהם. כך למשל ניתן לרכוש משק חקלאי שעליו יש מספר בתים ישנים. נכסים אלו מתאימים למי שרוצה להמשיך ולנסות לפתח תוצרת חקלאית, לפיתוח תיירותי או פשוט לחיים כפריים ופסטורליים של ממש.

כל האפשרויות האלו מוצעות במחירים שונים, בהתאם ליישוב, לסוג השטח וגודלו ולתהליכים הבירוקרטיים הקשורים לרכישתו.

    

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏