מאפיינים וסגנונות של שטחים למכירה בשרון

החיים בכפר
מאפיינים וסגנונות של שטחים למכירה בשרון

אזור השרון מציע לא מעט שטחים למכירה. בין אם מדובר בנחלות או משקים חקלאיים, הנתונים של השטחים השונים מאפשרים באמת לבחור את מה שמתאים לכם. מדרום השרון ועד צפונו, מדובר באחד האזורים הכי אטרקטיביים להשקעה. והשקעה זו טומנת בחובה איכות חיים, הזדמנויות פיננסיות ותכנון אמיתי לטווח הארוך.

 

 שטח חקלאי למכירה

מהם המאפיינים של שטחים אלו? הנה כמה דברים שכדאי לדעת

שטחים חקלאיים לשעבר או כרגע:

רבים מהיישובים בשרון מציעים משקים חקלאיים. חלק מהם משקים שכבר עברו תהליך של הפשרה, שמאפשר לבנות בתים על השטח או על חלקים ממנו. במקרים אחרים מדובר בשטח חקלאי לכל דבר שצריך לעבור תהליך הפשרה על מנת שיהיה ניתן לבנות עליו נכסים ולנצל את הפוטנציאל שלו.

אם אתם מחפשים אווירה כפרית למגורים והזדמנות אמיתית לפתח עסק חקלאי או תיירותי, כנראה שקניית נחלות למכירה שהן חקלאיות ויש עליהן כבר נכס למגורים, יכולה להיות השקעה נפלאה עבורם.

אם אתם מחפשים שטחים למכירה בשרון לצרכי השקעה, הבחירה בשטחים חקלאיים לקראת הפשרה היא בחירה נכונה, כיוון שלטווח הארוך הם יכולים להניב רווחים מצוינים.

אווירה פסטורלית:

מי שמחפש מראות ירוקים ואווירה רגועה ופסטורלית יימצא אותה בודאות כשיחפש נחלות למכירה בשרון. היישובים בשרון עדיין שומרים על החזות הירוקה והפסטורלית וברבים מהם מקפידים על אזורים ירוקים ובנייה ידידותית לסביבה.

ברבים מהיישובים יש כמובן חקלאות פורחת ולכן אפשר להנות מנופים ירוקים של שדות ומטעים. מצד שני, האזור והשטחים למכירה שנמצאים בו ממוקמים כולם במרחק נסיעה קצר מאזורים עירוניים. ערים כמו נתניה, חדרה, כפר סבא, רעננה והרצליה נמצאות במרחק נסיעה של כמה עשרות דקות בלבד ומאפשרות למצוא מקומות תעסוקה, משרדים ומוקדי חינוך, בילוי ופנאי.

שטחים רחבים וגדולים:

לא מדובר בשטח של דונם או פחות, אלא בשטחים גדולים של עשרות דונמים. משקיע שרוכש שטח כזה יכול להפשיר את האדמה ולבנות עליה שכונה או מספר בתים למכירה. משפחה או זוג שמחפשים שטח לקנייה לצרכי בניית בית, ימצאו בשרון שטחים למכירה שכבר עברו תהליך הפשרה וחולקו לפי דונם כך שניתן לרכוש שטח קטן יותר ולבנות עליו.

מיקום ביישובים יוקרתיים ואיכותיים:

מרבית המשקים והשטחים בשרון ממוקמים ביישובים הנחשבים איכותיים מאד ואף יוקרתיים. השטחים שנמצאים לרוב בשולי היישוב מציעים את הבסיס למגורים בשכונה טובה ובסביבה שנחשבת סביבה מפותחת.

הקרבה למרכז מאפשרת כאמור אפשרויות תעסוקה רבות ושמירה על רמת חיים גבוהה, עם שפע של אפשרויות מסחר, בילוי, חינוך ופנאי מסביב.

מאפיינים אלו הופכים את ההרפתקאה מאחורי קניית משק חקלאי או שטח באזור השרון לכדאית יותר. למרות שמדובר בתהליך בירוקרטי ארוך, שטמון בצורך להפשיר את הקרקע כדי לנצל את אפשרויות הבנייה שלה, יש בנחלות ושטחים אלו פוטנציאל עצום. לצדם, תוכלו למצוא בשרון בתים פרטיים ומשקים לקנייה המוכנים למגורים. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏