אלמנטים שצריך לבדוק לקראת רכישת נכסים בשרון

החיים בכפר
אלמנטים שצריך לבדוק לקראת רכישת נכסים בשרון

בין משקים חקלאיים לבתים למכירה, בין נחלות לשטחים לבנייה, אזור השרון שופע באפשרויות נדל"ניות שונות, הן להשקעה והן למגורים. כמו בכל אזור, אנחנו צריכים להפעיל שיקול לפני שאנחנו נכנסים לתוך הרפתקה של רכישה נדל"נית, לא משנה שמדובר באזור אטרקטיבי.

לא מעט מושבים בשרון מציעים עכשיו נכסים אטרקטיביים במיוחד, חלקם מסמלים הזדמנות לפיתוח והשקעה מניבה, אחרים מספקים את איכות החיים למגורים ולהקמת בית למשפחה.

אלו דברים אנחנו צריכים לבדוק לפני שאנחנו רוכשים שטחים למכירה בשרון?

בדיקת כדאיות ואפשרות פיתוח:

אם אתם משקיעים ומחפשים נחלות למכירה הדבר הכי חשוב הוא לבדוק שהרכישה תהיה כדאית. תחת המושג "כדאיות" נכנסים הרבה שיקולים, אך העיקרי ביניהם הוא האם יש צורך בתהליך הפשרה של הקרקעות.

לא מעט שטחים למכירה בשרון מוצעים כקרקעות שכרגע השימוש שלהן חקלאי. לאחר תהליך הפשרה של הקרקעות, שהוא תהליך בירוקרטי לא פשוט, יהיה ניתן להשתמש בקרקעות לבנייה ולפיתוח.

אזור השרון מציע לא מעט משקים חקלאיים שאפשר להפוך להשקעה מניבה. בנוסף, מי שמחפש שטחים לבנייה יימצא במגוון מושבים בשרון את האפשרות לקנות קרקע שהייתה חקלאית ולבנות את ביתו.

בית למכירה במושב צופית

איכות חיים:

אם אתם מחפשים בתים למכירה בשרון למשפחה או זוג, חשוב לבדוק את איכות החיים, בתוך הבית ובחוץ. מהם הצרכים שלכם במהלך השבוע? מה חשוב לכם שיהיה קרוב? האם אתם רוצים להיות קרובים לבית קפה שכונתי? למקומות בילוי? אולי לחוף הים? אולי במרחק נסיעה קל וקצר מהרכבת שמובילה לתל אביב?

איכות חיים נמדדת גם בבנייה עצמה ובעיצוב הבית, אך גם בסביבה שאתם בוחרים לחיות בה. אזור השרון נחשב לאזור איכותי מאד. מושבים בשרון נהנים מקרבה לאזור גוש דן ולכן אפשר להנות מבילויים, חינוך טוב, תרבות וגם נופים פסטורליים וכפריים. הכל באותו האזור.

אם אתם רוכשים בתים למכירה בשרון שנבנו כבר ולא שטחים לבנייה, חשוב לבדוק את הבית היטב, להזמין בדק בית או לקבל סקירה מפורטת של שינויים וחידושים שנעשו במבנה. בנוסף, כדאי להביא קבלן או שמאי שיבדקו את איכויות הבנייה ויצביעו על שינויים שכדאי לערוך.

מיקום אטרקטיבי:

האם הנכס שאנחנו רוצים לרכוש נמצא באזור אטרקטיבי בשרון. אזור השרון הוא אזור רחב שיש בו מקומות שונים, חלק מהם בעלי צביון חקלאי וכפרי לחלוטין, אחרים בעלי צביון בורגני יותר ויש גם אזורים עירוניים. מהו המיקום שמתאים לנו? האם הנכס נמצא באזור שמתכתב עם הצרכים והרצונות שלנו?

אישורים, מיסים והיטלים:

לכל סוג של נכס, שטח או נחלה יש היסטוריה. האם יש אישורים למכירת הנכס? למי הוא שייך? האם לקרן קיימת או ליישוב עצמו ואולי לאדם פרטי? האם קיימים כל המסמכים הדרושים לרכישה? האם יש עלויות נוספות ומיסים שצריך לקחת בחשבון?

כל הדברים האלו חשובים לפני שאנחנו בוחרים בנכס לקנייה. משרד תיווך איכותי ומקצועי שמכיר היטב את האזור יכול ללוות אתכם ולדאוג שתמצאו את הנכס שהכי מתאים לכם. 

« חזור
כל הזכויות שמורות לאיזבלה ברנס - נכסים בכפר
052-8580450
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט | עיצוב: Daga

Google+‏